Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Uniwersalny fartuch medyczny 

Fartuch medyczny to element ochronnej odzieży zazwyczaj stosowany w szpitalach, gabinetach zabiegowych przez lekarzy. Może być także wykorzystywany przez inne osoby pracujące w laboratoriach, gabinetach kosmetycznych itp. profesjach, które muszą nosić odzież zabezpieczającą itp. Jest to dobrej jakości medyczny fartuch wytworzony z włókniny polipropynelowej, która posiada właściwości paroprzepuszczalne, dzięki temu ograniczają potliwość podczas długiej pracy. Gramatura materiały wynosi 30gr/m2.

Ten model fartucha jest wygodny podczas codziennej pracy, dzięki systemowi wiązania. Wyposażony został w zawiązywanie w części górnej i środkowej co pozwala na dopasowanie fartucha do każdej sylwetki. Dodatkowo dla większej wygodny zastosowano rękawy wykończone elastycznym mankietem. Materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Fartuch jest sterylny - sterylizowany tlenkiem etylenu. Rozmiar prezentowanego fartucha to M, L i XL do wyboru na stronie głównej. Fartuch lekarski jest uniwersalny więc będzie odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. 

Posiadamy 2 kolory tego modelu niebieski i zielony. Kolory są wysyłane losowo tutaj nie ma możliwości wybrania konkretnego. Kolor w żaden sposób nie ma znaczenia jeżeli chodzi o właściwości produktu są takie same. W ofercie naszego medycznego sklepu znajdą Państwo również fartuchy chirurgiczne jałowe i niejałowe oraz asortyment przeznaczony do dezynfekcji chirurgicznej i higienicznej a także inne produkty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Gramatura 30 gr/m2. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- fartuch medyczny
- dla profesjonalnego zastosowania
- produkt sterylny sterylizowany tlenkiem etylenu
- z włókniny polipropylenowej
- gramatura 30 gr/m2
- dostępny w kilku rozmiarach do wyboru
- posiada wygodne wiązanie na szyi
- mankiety rękawów wykończone elastycznym zakończeniem
- uniwersalny odpowiedni dla kobiet i mężczyzn
- kolory wysyłane losowo niebieski lub zielony