Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Mała przyłbica nosowo-ustna

Przyłbica zakładana na nos i usta to tzw. półprzyłbica. Jest to rodzaj asortymentu ochronnego mającego na celu chronić część twarzy przed zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową jak i również spełnia funkcję ochronną przed urazami mechanicznymi czy niebezpiecznymi przedmiotami. Pół – przyłbica została stworzona na wzór zwykłych przyłbic zasłaniających całą twarz. Jest znacznie wygodniejsza niż przyłbice całościowe, ponieważ nie ogranicza pola widzenia. Mini przyłbica to bardzo dobra forma ochrony wszędzie tam gdzie wymagane jest zasłanianie ust i nosa jako potencjalnego czynnika zakażeń.

Przyłbica tego typu pozwala także chronić naszą twarz okolice ust i nosa przed mimowolnym dotykaniem brudnymi rękoma, które mogą powodować różnego rodzaju zakażenie, infekcje. Ten model to prosta niewielka przyłbica, która jest mocowana na zwykłych elastycznych gumkach, które można dopasować do wielkości obwodu głowy. W okolicy nosa posiada zamontowany wygodny pasek tak aby noszenie jej było jeszcze bardziej komfortowe i nie stanowiło ograniczeń. Przyłbica jest produktem wielorazowego użytku w szybki sposób możemy ją dokładnie wymyć i zdezynfekować również za pomocą środków na bazie alkoholu.

Rozmiar przyłbicy jest uniwersalny, dzięki temu będzie odpowiednia dla każdej osoby dorosłej również większych dzieci i nastolatków. Jej konstrukcja jest lekka i wytrzymała dzięki temu przyłbica posłuży nam przez dłuższy czas. Ten model przyłbicy nie ogranicza osób noszących okulary korekcyjne, ponieważ jest zakładany na część nosową. Mini przyłbica dedykowana dla każdego, kto musi nosić część odzieży ochronnej zasłaniającej twarz i nos w pomieszczeniach zamkniętych i przestrzeni otwartej. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje przyłbic a także przyłbice ochronne dla dzieci oraz środki dezynfekujące. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- półprzyłbica zakładana na nos 
- do zastosowania w różnych warunkach
- zapewnia ochronę nosa i ust przed czynnikiem zakaźnym
- chroni przed dotykaniem twarzy brudnymi rękoma
- wygodna podczas noszenia
- posiada miękki pasek w okolicy nosa
- może być myta i dezynfekowana środkami na bazie alkoholu
- wielorazowego użytku
- rozmiar uniwersalny 
- lekka i wytrzymała
- rozmiar szybki: wys. 108 mm, szer. 248 mm rozmiar uniwersalny