Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Maseczka jednorazowa ochronna na wirusy i bakterie

Maseczka ochronna przed Covid-19. Maseczki tego typu powstały głównie do ochrony przed koronawirusem jednak nie chronią w 100 procentach, ich skuteczność wynosi około 95 procent. Pamiętajmy aby maseczka była skuteczna powinna być prawidłowo zakładana również musi być co kilka godzin wymieniana wtedy możemy mówić o dużej skuteczności. Maseczki FFP2 są uznawane obecnie za jedne z najlepszych jakie obecnie spotkamy na rynku chroniące przed Covid-19.

Ten rodzaj maseczki można indywidualnie dopasować do części nosowej. Maska FFP2 powstała z 5 warstw, które mają za zadanie chronić twarz i usta. Rozmiar maseczki wynosi 150x104 mm, odpowiedni dla większości osób dorosłych. Maseczki tego typu przeznaczone są do jednorazowego zastosowania. Maska posiada certyfikat badania typu UE. Przed użyciem maseczki dokładnie zapoznajmy się z instrukcją zastosowania i stosujmy ją zgodnie z zaleceniami tak aby maseczka była jak najbardziej skuteczna. Ten rodzaj maski zakłada się podobnie jak inne.

Maseczkę nakładamy na twarz, gumki na uszy. Po nałożeniu na twarzy należy sprawdzić czy maska szczelnie przylega, powinniśmy ją docisnąć do nosa poprzez drucik znajdujący się w części nosowej. Po upływie określonego czasu maskę powinniśmy ściągnąć chwytając za gumki, nie dotykając jej całości, należy ją wyrzucić i umyć ręce. Jest to polska maska FFP2 dedykowana do indywidualnego oraz profesjonalnego zastosowania. W naszej ofercie znajdą Państwo również maseczki chirurgiczne oraz maseczki z filtrem FFP3. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- maseczka ochronna przed wirusami i bakteriami FFP2
- może być stosowana na Covid-19
- filtracja PFE>95% dla chlorku Sodu i mgły oleju parafinowego
- zapewnia bardzo dużą skuteczność
- można ją indywidualnie dopasować do nosa
- wygodne nie uciskające gumki zakładane na uszy
- maseczka powstała z 5 warstw
- rozmiar maski ochronnej 150 x104 mm
- do jednorazowego zastosowania
- maseczka spełnia normy UE
- potwierdzona certyfikatem europejskiej Jednostki Notyfikowanej. Produkt oznaczony CE, zgodny z EN 149:2001+A1:2009
- 1 sztuka 
- kolor biały