Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości maseczki medyczne

Maseczki medyczne chirurgiczne w tej ofercie to maski wysokiej jakości dostępne w opakowaniu jednostkowym. Są to maseczki chirurgiczne jakie możemy zakupić w większości sklepów jednak z jednym wyjątkiem. Większość maseczek można kupić w sklepie w opakowaniu lub też pojedynczo. Zakup pojedynczych maseczek bez opakowania ochronnego niestety już na wstępie wiąże się z zanieczyszczeniami jakie sprzedawca i inni pracownicy mogą przenieść na maseczkę.

Więc w praktyce taka maseczka nas nie chroni a może być źródłem dodatkowego zakażenia. Dlatego istotne jest aby maseczki które kupujemy były dostępne całościowo w opakowaniu zbiorczym lub też pakowane pojedynczo jak te w naszej ofercie. Maseczki chirurgiczne Helbo to maski, które cechuje doskonała jakość wykonania, powstały z 3 warstwowej włókniny. Która zapewnia bardzo dobrą filtrację na poziomie nawet do 98 procent. Ten rodzaj maseczek jest certyfikowanym produktem medycznym zgodnym z normą EN 14683 typ II. Maseczki są hipoalergiczne dzięki temu będą bezpieczne nawet dla alergików.

Maski medyczne Helbo podobnie jak większość maseczek posiada wygodne mocowania na uszach za pomocą gumki. W części nosowej zastosowano drucik pozwalający na idealne dopasowanie się do twarzy. Oferta dotyczy dużego opakowania maseczek w środku 50 sztuk maseczek pakowanych pojedynczo w opakowanie jednostkowe.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- maseczki chirurgiczne
- powstały z 3 warstwowej włókniny
- zapewniają wysoki poziom filtracji około 98 procent
- wygodne podczas noszenia
- w części nosowej posiadają specjalistyczny drucik ułatwiający dopasowanie do twarzy
- wygodne gumki 
- kolor niebieski
- maseczki hipoalergiczne
- każda maska pakowana pojedynczo 
- opakowanie zbiorcze 50 sztuk
- zgodne z normą EN 14683 typ II