Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Maseczka chirurgiczna w ochronnym opakowaniu

W tej ofercie zakupią u nas Państwo maseczki chirurgiczne na sztuki. Mamy świadomość tego, że nie każdy z Państwa potrzebuje od razu zakupić zbiorcze opakowanie maseczek jednorazowych gdyż wiąże się to jednorazowo z dużym wydatkiem i nie jest konieczne. Dlatego u nas oprócz zakupu całościowego opakowania - 50 sztuk, mają Państwo możliwość zakupić maseczki jednorazowo po jednej sztuce lub kilka.

Są to medyczne maseczki bardzo dobrej jakości wykonane z 3 warstwowego włókna dzięki temu są trwałe i co ważne ich poziom filtracji wynosi, aż do 98 procent. Te maseczki podobnie jak inne maseczki chirurgiczne posiadają wygodne gumki zakładane na uszy. Oprócz tego można je indywidualnie dopasować do twarzy poprzez zgięcie drucika mieszącego się w części nosowej. Maseczka w tej ofercie dostępna w opakowaniu ochronnym, chroniącym przed wirusami, bakteriami, zanieczyszczeniami w trakcie sprzedaży przez ekspedientów. Przed założeniem maseczki powinniśmy dokładnie wymyć dłonie a samą maseczkę nałożyć chwytając za gumki. Podobnie postępując przy ściąganiu również chwycić za gumki i wyrzucić do odpowiedniego pojemnika po czym wymyć dłonie. 

Maseczki Helbo to rodzaj masek chirurgicznych wysokiej jakości dedykowane dla personelu medycznego jak i również dla użytkowników prywatnych w celu ochrony przed wirusami, bakteriami, drobnoustrojami oraz innymi zanieczyszczeniami. Maseczki w kolorze niebieskim zgodne z europejską normą EN 14683 typ II. Pamiętajmy jednak aby nasza maseczka była skuteczna i dawała nam wysoki poziom ochrony należy nosić ją zgodnie z zaleceniami producenta i wymieniać co kilkadziesiąt minut. Wtedy mamy pewność zachowania wysokiego poziomu ochrony. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- maseczka medyczna Helbo
- wykonana z włókniny wysokiej jakości
- maseczka pozwala na indywidualne dopasowanie do twarzy praktycznie każdej osoby
- kolor niebieski
- zgodna z unijnymi normami
- wygodne gumki zakładane na uszy
- produkt jednorazowego zastosowania
- oferta dotyczy 1 sztuki maseczki medycznej
- maseczka w opakowaniu ochronnym zabezpieczającym przed wirusami, bakteriami oraz zanieczyszczeniami