Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Maseczki chirurgiczne w czarnym kolorze

Maseczki chirurgiczne czarne to rodzaj maseczek przeznaczonych do ochrony nosa i twarzy przed wirusami, bakteriami oraz innymi zanieczyszczeniami. Zazwyczaj maski chirurgiczne spotkamy w kolorze niebieskim najczęściej są to maseczki stosowane w warunkach medycznych. Te z kolei również mogą być użytkowane w środowisku medycznym jednak częściej wybierane są prze użytkowników prywatnych oraz jako ochrona twarzy w placówkach publicznych.

Z tego względu iż kolor czarny jest uniwersalny i nie widać na nim zabrudzeń tak jak w maseczkach chirurgicznych niebieskich. Podobnie jak zwykłe maseczki chirurgiczne te również posiadają taki sam poziom filtracji BFE >98%.  Produkt jest wyrobem medycznym zgodny z normami EN 14683 typ IIR. Maseczka ochronna została złożona z 3 warstwowej włókniny delikatnej w zetknięciu z twarzą a zarazem stanowiącą bardzo dobrą barierę ochronną. Dla lepszego dopasowania w maseczce zastosowano drucik pozwalający na dopasowanie się w części nosowej. Z kolei mocne gumki zapewniają wygodne mocowanie na uszach.

Rozmiar maseczki jest uniwersalny można go indywidualnie dopasować poprzez gumkę i drucik. Niniejsze maseczki to wyrób jednokrotnego zastosowania i w ten sposób powinny być użytkowane. Bardzo ważne jest aby maseczki wymieniać systematycznie na nowe z zachowaniem odpowiedniej higieny tylko wtedy mamy pewność ochrony na wysokim poziomie. W tej ofercie maseczki sprzedawane są po 50 sztuk w opakowaniu. Można również zakupić u nas maseczki jednorazowe na sztuki jak i również maseczki pakowane w jednostkowe opakowanie ochronne.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- maseczka ochronna chirurgiczna przeznaczona dla personelu medycznego oraz użytkowników prywatnych
- produkt zgodny z normą EN 14683 TYP IIR
- maseczka jednokrotnego zastosowania
- wykonana z delikatnej trwałej tkaniny
- złożona z 3 warstw bardzo dobrze dopasowują się do twarzy dzięki zastosowaniu metalowego drucika w części nosowej
- produkt hipoalergiczny
- wygodne mocowanie na gumkach
- wyrób certyfikowany
- ekonomiczne opakowanie 50 sztuk