Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Czepek chirurgiczny jałowy

Czepki chirurgiczne to specjalistyczna odzież ochronna przeznaczona głównie dla personelu medycznego, szczególnie dla chirurgów. Czepki są lekkie i przewiewne, zostały wykonane z cienkiej włókniny, która ma doskonałe właściwości przepuszczające powietrze, a przy tym chroni przed wypadającymi włosami. Włóknina jest bardzo trwała i odporna na wszelkie uszkodzenia. 

Czepki chirurgiczne, medyczne z powodzeniem mogą być stosowane w miejscach z żywnością, gdzie ubiór ochronny jest wymagany w codziennej pracy. Czepki posiadają solidną gumkę podtrzymującą, która nie uwiera i nie uciska podczas noszenia to niezwykle komfortowe, szczególnie dla chirurgów, spędzających długie godziny w pracy. 

Czepki medyczne zostały sterylnie zapakowane, po wyjęciu z opakowania nadają się do natychmiastowego zastosowania. Czepki to produkty jednorazowe, wygodne w utylizacji. W ofercie naszego sklepu medycznego, znajdą Państwo również profesjonalne czepki pielęgniarskie. Czepki zostały estetycznie wykonane, w kolorze białym w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenienie rynkowej. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- czepek dla profesjonalnego zastosowania w chirurgii
- czepek  medyczny może być również wykorzystywany w gastronomii i tam gdzie istnieje wymóg odzieży ochronnej
- wytworzone  z bardzo trwałej włókniny 
- bardzo dobrze przepuszczają powietrze
- estetycznie wykonane
- w kolorze białym
- z wygodną, nieuciskającą gumką
- produkty jałowe
- jednorazowe
- czepki chirurgiczne w konkurencyjnej cenie


Napisz opinię
2017-06-23 17:11:52 - 

Czepek nie przepuścił ani jednego włoska. Jest odporny i wytrzymały