Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Czepek pielęgniarski jałowy z wygodną gumką

Czepki pielęgniarskie mogłoby się wydawać, że to z pozoru najmniej istotne elementy ubioru pielęgniarskiego. Jednak niekoniecznie, czepki są bardzo ważną częścią ochraniającą głowę i muszą być wygodne, ponieważ bardzo często spędza się w nich długie godziny w pracy. Czepki dla pielęgniarek to specjalistyczne wyroby medyczne przeznaczone dla personelu medycznego głównie, pielęgniarek, mogą być stosowane równiez w laboratoriach itp. miejscach.

Czepki pielęgniarskie wykonane zostały z cienkiej przewiewnej włókniny polipropylenowej, (włóknina polipropylenowa nazywana równiez wigofilem, charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością i odpornościa na rozdzieranie). Czepki pielęgniarskie posiadają wysoką przepuszczalność powietrza, co pozwala na wykorzystywanie ich w miejscach słabo wentylowanych.

Czepki medyczne, pielęgniarskie mogą również być wykorzystywane w gastronomii i wszedzi tam gdzie jest wymóg noszenia elementów ochronnych. Czepek uniwersalny pasujący dla każdego, ze względu na doskonale rozciągającą się gumkę, która nie uciska okolic głowy. Czepek w kolorze białym, estetyczny i sterylny. W naszej ofercie znajdą Państwo również czepki przeznaczone dla chirurgów. Czepki medyczne  przeznaczone do jednokrotnego zastosowania.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- czepek to specjalistyczny wyrób medyczny
- przeznaczone dla personelu medycznego głównie pielęgniarek
- wykonane z włókniny polipropylenowej
- posiadają wysoką przepuszczalność powietrza
- mogą być również stosowane w gastronomii
- posiadają wygodną rozciągającą się gumkę
- czepki sterylne 
- w kolorze białym, estetyczne
- czepki pielęgniarskie jednorazowe

Napisz opinię
2017-06-23 17:12:25 - 

Zazwyczaj jak kupowałam czepek uwierała mnie gumka. W tym przypadku nie ma takiej sytuacji, wszystko super