Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Czepki pielęgniarskie w ekonomicznym opakowaniu 100 sztuk

Ekonomiczne opakowanie czepków pielęgniarskich (harmonijka), to propozycja dla placówek medycznych, jako elementy ochronne, które posłużą na dłużej. Czepki medyczne również mogą być stosowane w innych miejscach wymagających ubioru ochronnego w postaci elementów ochronnych np. w  gastronomii, w laboratoriach, fabrykach i innych miejscach, gdzie są niezbędne. 

Czepki medyczne wykonane z włókniny polipropylenowej, którą charakteryzuje wysoka wytrzymałość i odporność. Włóknina polipropylenowa również posiada doskonałe właściwości przepuszczające powietrze. Czepki pielęgniarskie mogą być stosowane w miejscach słabo wentylowanych. Czepki doskonale zabezpieczają przed wypadaniem włosów, dzięki specjalistycznemu materiałowi. 

Czepki pielęgniarskie wyposażone w gumkę dokładnie opinającą głowę, bez uciskowe, komfortowe w codziennej pracy pielęgniarek. Produkty dostępne w dwóch opcjach jałowe i niejałowe. Prezentowane na zdjęciu produkty to czepki niejałowe w opakowaniu 100 sztuk. Czepki w kolorze niebieskim harmonijka. W naszej ofercie sklepu medycznego dostępne również czepki chirurgiczne.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- czepki pielęgniarskie w opakowaniu zbiorczym
- czepki to wyroby medyczne w pełni bezpieczne
- produkty z włókniny polipropylenowej 
- wysoce przepuszczalne powietrze
- estetycznie wykonane
- w jasno niebieskim kolorze
- czepki posiadają komfortową gumkę, nie uciskającą głowy
- ekonomiczne opakowanie 100 sztuk
- produkty jednorazowe
- niejałowe
- wygodne w codziennej pracy
- w bardzo dobrej cenie


Napisz opinię
2017-06-23 17:11:20 - 

Czepki są higieniczne i dobrze się dopasowują. Korzystam z nich często i mogę z czystym sercem polecić