Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Fartuch chirurgiczny jałowy 

Fartuchy chirurgiczne to odzież ochronna przeznaczona dla chirurgów podczas wykonywania różnego rodzaju zabiegów chirurgicznych i operacjach, polecane przy długich i mokrych zabiegach. Produkty zapakowane są pojedynczo, jałowe po wyciągnięciu gotowe do zastosowania. Fartuchy zostały wytworzone ze specjalistycznych materiałów termoregulujących między innymi; z włókniny polipropylenowej oraz z barierowego laminatu w częściach krytycznych, stanowią ochronę dla płynów. Fartuchy chirurgiczne są bardzo odporne na zrywanie.

Specjalistyczna konstrukcja fartucha pozwala na samodzielne aseptyczne założenie ubrania, które gwarantuje najwyższą ochronę dla pacjenta i lekarza. Fartuchy bardzo wygodne podczas pracy, luźne dokładnie pokrywające całe ciało. Posiadają rękawy reglan, wykończone poliestrowym, niepylącym bezszwowym mankietem dokładnie opinającym nadgarstek. Dodatkowo produkt został wyposażony w szwy, szyte ultradźwiękowo, tworzące skuteczną ochronę przed wyciekaniem różnych płynów.

Fartuchy jałowe, medyczne można zakładać aseptycznie, metodą na „brudno” a następnie na czysto, to dzięki zastosowaniu w konstrukcji tzw. kartonika, przez, który przewleczone są troki zewnętrzne fartucha. Produkty również posiadają złożenie typu book-folded, które zapewnia szybkie i łatwe nałożenie fartucha w sposób samodzielny. Produkty są sterylne, przeznaczone do jednorazowego zastosowania.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- dla profesjonalnego środowiska medycznego
- fartuch chirurgiczny jałowy
- polecane w długich zabiegach i operacjach z dużą ilością płynów
- wytworzony z wytrzymałego materiału
- z włókniny polipropylenowej i barierowego laminatu w części krytycznej
- w standardowym niebieskim kolorze
- zapewniają doskonałą termoregulację
- gwarantują najwyższą ochronę dla pacjenta i chirurga
- bardzo dobrze pokrywają całą sylwetkę
- mankiety dokładnie okrywające nadgarstek
- posiadają rękawy typu reglan wykonane z poliesteru
- można zakładać je aseptycznie
- złożenie typu book-folded
- produkty przeznaczone do jednorazowego zastosowania

Napisz opinię
2017-06-23 17:22:41 - 

fartuch polecany przez kolegów lekarzy, sprawdza się idealnie. Nie krępuje ruchów, co jest najważniejsze, no i nie podrażnia skóry