Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Fartuch chirurgiczny niejałowy MATODRESS

Fartuchy MATODRESS chirurgiczne to specjalistyczne produkty przeznaczone dla profesjonalnego środowiska chirurgicznego. Produkty zostały wytworzone z dwóch typów materiałów, dzięki temu są jeszcze bardziej komfortowe i zapewniają skuteczniejszą ochronę dla lekarza i pacjenta podczas operacji. Fartuch w części, która ma bezpośrednią styczność z polem operacyjnym został pokryty włókniną bawełnopodobną, która skutecznie zabezpiecza przed przedostawaniem się bakterii i innych zanieczyszczeń na rany pacjenta.

Część naramienna i tył fartucha zostały wykonane z włókniny polipropylenowej zapewniającą doskonałą termoregulację. Rękawy w fartuchu typu reglan z zakończonym poliestrowym, niepylącym i bezszwowym mankietem dokładnie opina nadgarstek. Szwy fartucha zostały zaszyte metodą ultradźwiękową, tworzące barierę dla płynów. Fartuchy chirurgiczne tego typu polecane są w krótkich zabiegach, operacjach z małą ilością płynów.

Fartuchy chirurgiczne, niejałowe, które prezentujemy Państwu to produkty bardzo wygodne w codziennej pracy chirurgów są luźne, dokładnie okalają całą sylwetkę, nie powodują skrępowania. Specjalistyczna konstrukcja umożliwia zakładanie fartucha w sposób aseptyczny, dzięki zastosowaniu specjalistycznego kartonika przez który przewleczone są tropki zewnętrzne. Fartuch również posiada złożenie typu book-folded ułatwiające samodzielne założenie fartucha. Fartuch dostepny  w rozmiarze M i L. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- fartuch chirurgiczny niejałowy
- z dwóch typów materiałów (włóknina bawełnopodobna i polipropylenowa)
- zapewniają ochronę dla lekarza i pacjenta
- rękawy typu reglan poliestrowy
- zapewniają doskonałą termoregulację
- mankiety szyte metodą ultradźwiękową
- polecane w krótkich zabiegach i operacjach
- dokładnie okrywają sylwetkę 
- bardzo wygodne, nieopinające, luźne
- posiadają specjalistyczny kartonik, dzięki temu mozliwe jest zakładanie farucha w sposób aseptyczny
- złożenie typu book-folded ułatwia samodzielne założenie fartucha
- fartuchy w rozmiarach M i L
- produkty w bardzo dobrej ofercie cenowej
- w niebieskim kolorze
- jednorazowe

Napisz opinię
2017-06-23 17:10:23 - 

Materiał jest świetnego gatunku, przyjemny dla skóry i nie podrażnia jej