Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Uniwersalne mocne ochraniacze na obuwie

Uniwersalne ochraniacze na buty powszechnie stosowane w środowisku medycznym między innymi: szpitalach, placówkach medycznych i innych miejscach, których wymagana jest skuteczna ochrona przed przenoszeniem zanieczyszczeń na butach. Obuwie jednorazowe również bardzo dobrze chroni przed przenikaniem płynów zarówno z obuwia jak do obuwia użytkownika.

Ochraniacze na buty posiadają wzmocnioną strukturę odporną na ścieranie się podeszwy, dzięki temu są trwalsze niż inne pokrowce na buty. Produkty dostępne w opakowaniu zawierającym 100 sztuk czyli 50 par, pasujących na prawą i lewą stronę ochraniaczy. Ochraniacze bardzo dobrze dopasowują się do każdego rodzaju obuwia.

Ochraniacze na obuwie posiadają uniwersalny rozmiar, dzięki doskonałej rozciągliwości dopasowują się do mniejszych i większych rozmiarów. Gumka podtrzymująca bardzo mocna, nie rozrywa się, dodatkowo nie uciskają kostki. Ochraniacze wykonane z folii antypoślizgowej w standardowym kolorze niebieski. Obuwie ochronne dostępne w naszej ofercie w bardzo korzystnej cenie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- ochraniacze powszechnie stosowane w szpitalach i miejscach wymagających skutecznej ochrony
- posiadają mocną strukturę odporną na tarcie podeszwy
- skutecznie chronią przed przenoszeniem zanieczyszczeń na butach
- pakowane po 100 par
- skuteczne przed przeciekaniem
- idealnie dopasowują się do każdego typu obuwia
- uniwersalny rozmiar dopasowujący się do każdego typu obuwia
- gumka podtrzymująca (ściągacz), nie uciska
- obuwie ochronne w kolorze niebieskim
- buty ochronne wykonane z mocnego materiału
- ochraniacze w atrakcynej ofercie cenowej