Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Jednorazowe maski lekarskie stosowane są w szeroko pojętej medycynie od wielu lat. Ich główną rolą jest profilaktyka zakażeń, ochrona przed rozprzestrzenianiem się chorób zakaźnych. Prezentowane maski chirurgiczne (medyczne) są wykonane ze specjalnie sprasowanej włókniny, której właściwości filtracyjne są na bardzo wysokim poziomie. Maseczki z gumką (np. jako maseczka na przeziębienie dla chorej osoby) stosowane są nie tylko przez personel medyczny, jednak jest to ich główna rola - wykorzystywane bywają przede wszystkim jako maseczki zabiegowe (do zabiegów medycznych). Każda maseczka jednorazowa posiada wszytą specjalną listwę umożliwiającą modelowanie maski w taki sposób, by jej dopasowanie do twarzy było możliwie najdokładniejsze, a co za tym idzie, wzrastał komfort ich użytkowania.

Maseczki lekarskie posiadają specjalne uchwyty z gumkami, które nadają im właściwe umiejscowienie na twarzy. Maski są jednorazowe -bezpośrednio po wykorzystaniu (użyciu) należy niezwłocznie zutylizować. Prezentowane maseczki jednorazowe posiadają bardzo wysoką jakość filtracji bakteryjnej, co najmniej 98%. Wykonane zostały z hipoalergicznej i niepylącej włókniny. Produkt spełnia wymagania norm medycznych, w tym zharmonizowanych wymagań 93/42/EEC. Maski jednorazowe posiadają niezbędne certyfikaty, również potwierdzenie spełnienia wymagań normy EN 14683:2014 typ II.


punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- certyfikowane maski medyczne
- produkt bardzo dobrej jakości
- maski doskonale dopasowują się do twarzy
- zgodne z EN 14683:2014 typ II oraz 93/42/EEC
- maseczki stawiają niskie opory podczas oddychania
- wykonane ze sprasowanej włókniny, odporne na strzępienie
- rozmiar maseczek jest uniwersalny (możliwość swobodnego dopasowywania)
- posiadają wszyte listewki umożliwiające modelowanie
- niejałowe, jednorazowego zastosowania
- współczynnik filtrowania na wysokim poziomie
- stosowane jako maseczki zabiegowe, maseczki lekarskie, ratownicze, na przeziębienie itp.
- mogą być wykorzystane jako maseczka na przeziębienie (by np. chronić dziecko przez zarażeniem przez chorą mamę i odwrotnie)

Napisz opinię
2017-06-23 17:14:22 - 

Maska jest przyjemna w dotyku. Nie utrudnia oddychania co jest chyba najważniejsze przy wyborze odpowiedniej maski

2020-08-19 10:51:10 - 

Maski chirurgiczne (a nie tylko z nazwy) bardzo dobrze wykonane. Warstwy się nie rozłażą, nie strzępią. Drucik trzyma pewnie. Polecam z czystym sumieniem.

2020-10-22 11:37:20 - 

Faktycznie dobrze zrobione, certyfikowane maski medyczne. Sprzedający udostępnił nawet wynik spełnienia norm, co się chwali i świadczy o dobrym podejściu do klienta. Polecam!

2021-02-24 13:19:34 - 

W ogóle nie męczą uszu, gumki są jakby szersze i bardziej miękkie :) I to jest super. Do tego czuć faktycznie lepszą jakość. Można dłużej nosić i jest ok.