Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości skarpetki zdrowotne 

Skarpetki to część garderoby, którą noszą zarówno kobiety jak i mężczyźni. Wydawać by się mogło, że są mało znaczące dla naszego zdrowia. Jednak nic bardziej mylnego to jaki rodzaj skarpetek nosimy ma bardzo duże znaczenie dla naszego zdrowia i naszych stóp. Bardzo często skarpetki wykonane ze sztucznych materiałów powodują nadmierne pocenie się co jest związane z rozwojem bakterii, grzybic. Również te, które za bardzo uciskają okolice kostki negatywnie wpływają na nasze krążenie. Dlatego wychodzimy z propozycją dobrej jakości niedrogich skarpet jakimi są Deo Medic Frotte.

To skarpetki medyczne, które posiadają bez uciskową strukturę trójwarstwową tkaninę frotte. Bezuciskowy ściągacz nie zaburza krążenia krwi dlatego między innymi skarpetki polecane są dla osób mających problemy z krążeniem, cukrzycą, otyłych a także wszystkich innych którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i komfort stóp. Dodatkowo skarpetki mają właściwości antybakteryjne i antygrzybicze hamują rozwój mikrobów. Idealnie sprawdzą się dla osób, które pracują w trudnych warunkach szczególnie praca fizyczna.

Skarpetki Frottowe są niezastąpione również dla osób ćwiczących, biegających. Sprawdzą się tak naprawdę dla każdego z nas. W składzie znajdziemy bawełnę, aż 84 procent, poliamid 13 procent, Lycra 3 % co nadaje skarpetkom doskonałe właściwości. Skarpetki posiadają również Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Skarpetki są dostępne w kilku kolorach na stronie głównej dokonają Państwo wyboru. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- skarpetki medyczne
- zapewniają wygodę w czasie chodzenia
- posiadają właściwości antygrzybiczne
- bezuciskowy ściągacz
- polecane dla osób z słabym krążeniem, problemami cukrzycowymi
- doskonale sprawdzą się dla aktywnych,
- właściwości antygrzybicze i antyzapachowe
- skład: bawełna 84%, poliamid 13%, lycra® 3%