Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre bańki chińskie do masażu i akupunktury

Bańki chińskie Flimsy to produkty polecane do akupunktury i masażu. Bańki chińskie na świecie popularne są od kilkunastu lat. W Polsce dopiero od kilku lat stosuje się akupresurę i masaże z wykorzystaniem bańki chińskiej. Wykorzystywane najczęściej w  nowoczesnych gabinetach medycyny estetycznej. Bańki chińskie polecane do indywidualnego zastosowania również w domu. Bańki pozwalają na wykonanie masażu metodą próżniową, można je stosować niemalże na całym ciele.

Zastosowanie baniek znajduje również w leczeniu wielu dolegliwości np. bóli kręgosłupa czy przy dolegliwościach mięśniowych, a także na zmniejszenie widoczności rozstępów. Nie poleca się jednak stawianie baniek jeżeli ktoś ma bardzo wrażliwą skórę i kruche naczynia krwionośne. Również nie polecany na rany itp. uszkodzenia naskórka, a także dla kobiet w ciąży. Bańki chińskie bezogniowe pomocne są szczególnie dla kobiet z redukcją cellulitu, systematyczne stosowanie bański przynosi bardzo dobre efekty. Doskonale wpływają na przyspieszenie materii spalając tłuszcz. Pozwalają na skuteczne ujędrnienie i wygładzenie skóry.

Bańki chińskie do akupresury są produktami o dużo łatwiejszej aplikacji niż zwykłe bańki szklane, bezpieczne dla użytkownika. Nasze bańki pakowane są w sposób oryginalny, jest to sprawdzony i skuteczny produkt. Ich cena jest bardzo niska w stosunku do jakości i użyteczności. Zastosowanie bańki daje dużo lepsze efekty niż kremy i inne specyfiki na celluit. W opakowaniu znajdą Państwo 4 sztuki baniek gumowych Flimsy. Bański chińskie zostały wytworzone z solidnej gumy, która jest bardzo elastyczna i odporna na szkodzenia.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bańki chińskie Flimsy do masażu i akupunktury 
- polecane przez wschodnią medycyne naturalną
- stosowane przez gabinety medycyny estetycznej
- pozwalają na wykonanie masażu metodą próżniową
- pomocne w walce z cellulitem, systematyczne stosowanie przynosi bardzo dobre efekty
- przyspieszają przemianę materii, spalając tłuszcz
- bańki pomocne w leczeniu bóli kręgosłupa i mięśniowych
- pozwalają ujędrnić i wygładzić skórę
- pomagają zmniejszyć widoczność rozstępów na skórze
- bardzo łatwe w aplikacji
- bezpieczne  w zastosowaniu
- wykonane z solidnej gumy
- pakowane w sposób orginalny
- w opakowaniu 4 sztuki baniek w różnych rozmiarach