Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Nowoczesna opaska Motionband na nudności, wymioty i migrenę

Opaski Motionband polecane głównie w chorobach lokomocyjnych, które wywoływane są w podróży różnymi środkami lokomocji najczęściej autobusami, samochodami czy statkami. Choroba lokomocyjna zazwyczaj występuje u dzieci, jednak cierpi na nią też bardzo dużo osób dorosłych. Niestety jest uciążliwa i może zepsuć nawet najlepsze wakacje. Dlatego wybierając ten produkt chcielibyśmy pomóc wszystkim, którzy mają nudności i wymioty w podróży. Opaski lokomocyjne również polecane są na innego rodzaju nudności np. związane z miesiączką, także te pojawiające się u kobiet w ciąży.

Opaski są doskonałe także na nudności pooperacyjne i polekowe orazmtorsje w trakcie chemioterapii. Doskonale sprawdzają się w bólach migrenowych eliminują i ograniczają ich występowanie. Opaski Motionband są bezpieczne dla zdrowia, nie zawierają żadnych substancji chemicznych działają na zasadzie akupresury. Działanie opaski poprzez ucisk odpowiedniego punktu na nadgarstku, który nazywany jest punktem P6 to dzięki jego stymulacji opaska wpływa na hamowanie mdłośći i nudności. Zastosowanie opaski nie ingeruje w przewód pokarmowy i nie powoduje również żadnych skutków ubocznych.

Opaski akupresurowe Motionband są przeznaczone do wielokrotnego zastosowania, można je czyścić i myć, najlepiej z dodatkiem mydła. Motionband dla osób dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia. Produkty przeznaczone do stosowania na  nadgarstek. W zestawie znajdą Państwo 2 sztuki opasek na choroby lokomocyjne. W naszej ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo asortyment medyczny w bardzo dobrej ofercie cenowej. Opaski posiadają nowoczesny wygląd, przypominający modne gadżety, zakładana na nadgarstej jak np. opaski sportowe. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- opaski motionband na choroby lokomocyjne wywołane środkami lokomocyjnymi
- opaski o nowoczesnym wyglądzie, przypominające opaski sportowe
- działają na zasadzie akupresury
- polecane na nudności wywołane miesiączką, ciążą a także torsje w czasie chemioterapii
- sprawdzają się przy bólach migrenowych, w nudnościach pooperacyjnych i polekowych
- bezpieczne dla zdrowia, nie zawierają szkodliwych substancji
- działanie ucisku hamuje powstawanie nudności i wymiotów
- przeznaczone do wielokrotnego stosowania
- można je czyścić i myć
- opaski motionband dla dzieci powyżej 3 roku życia i dorosłych
- w opakowaniu 2 sztuki opasek
- opaski do stosowania na nadgarstek
- w szarym kolorze