Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Doskonałe świece do uszu Hopi 10 sztuk

Świece do świecowania uszu w opakowaniu 5 par. Świece Hopi Candica wykorzystywane są od wieków przez Indian Hopi w Azji i Ameryce do zabiegów rytualnych w oczyszczaniu. Popularne stały się również w wielu krajach na świecie wśród specjalistów medycyny naturalnej. Można znaleźć co raz więcej gabinetów medycyny naturalnej, które wykorzystują świece do zabiegów, również polecane do zastosowania domowego. Ważne jest aby przed skorzystaniem z takiej usługi wiedzieć czy osoba wykonująca zabieg ma przeszkolenie i wykorzystuje bezpieczne i sprawdzone produkty.

Świece Hopi Candica oprócz zastosowania do oczyszczania uszu mają szereg innych zbawiennych właściwości na nasz organizm, a mianowicie działają relaksacyjnie redukując napięcie stresowe. Wpływają bardzo pozytywnie na stan fizyczny i psychiczny, doskonale eliminują zmęczenie, przyczyniają się do ogólnego stanu poprawy zdrowia i samopoczucia. Świece doskonale sprawdzają się w aromaterapii pomagając osiągnąć stan harmonii ciała i duszy. Pachną doskonałą kompozycją mchu i paczuli z dodatkiem aloesu, jaśminu i nuty pomarańczy. Zabiegi z wykorzystaniem świec wprawiają w poczucie wyciszenia i dają uczucie przyjemnej błogości. 

Nasze świece Hopi Candica wytworzone zostały ze 100 % naturalnych składników, zawierają naturalny pszczeli wosk bez sztucznych substancji. Również bezpieczne dla użytkowników, ponieważ zostały wyposażone w przeciwpyłowy filtr. Świece charakteryzują się długim czasem palenia, z dobrze dobraną ilością wosku pozwalają na palenie się ich przez czas ok. 10 – 15 minut. Świece Hopi Candica do świecowania uszu zostały zapakowane w eleganckie etui w opakowaniu znajdą Państwo 5 par świec czyli 10 stuk. Rozmiar prezentowanych świec Hopi Candica: średnica świeczki wynosi 9 mm, a długość 21,5 cm. Nasze świece to sprawdzony produkt od polskiego dystrybutora Aura Herbals.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- świece Hopi Candica do świecowania uszu
- wykorzystywane od wieków przez indian Hopi w zabiegach rytualnych oczyszczających
- popularne wśród specjalistów medycyny naturalnej
- doskonały zapach paczuli i mchu z dodatkiem aloesu, jasminu i nutą pomarańczy
- działają relaksacyjnie redukując napięcie stresowe
- wpływają pozytywnie na stan fizyczny i psychiczny
- eliminują zmęczenie, przyczyniając się ogólnie do poprawy samopoczucia zdrowia
- doskonale sprawdzają się w aromaterapii pomagając osiągnąć stan harmonii ciała i duszy
- zabiegi z wykorzystaniem świec wprawiają w doskonałe poczucie wyciszenia dając uczucie przyjemnej błogości
- z 100% naturalnego wosku pszczelego
- posiadają przeciwpyłowy filtr
- rozmiar świec: średnica 9 mm, dł 21,5 cm
- z długim czasem palenia ok. 10 - 15 minut
- w opakowaniu 5 par świec (10 sztuk)
- zapakowane stylowo w eleganckie etui