Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tonik Argentum 200 o wysokiej zawartości srebra

Srebro koloidalne - Argentum 200 (25 ppm) tonik. Produkt, który prezentujemy to tonik zawierający srebro koloidalne o wysokiej zawartości srebra 25 cząsteczek srebra na 1.000.000 cząsteczek wody. Zawartość ilości srebra w Argentum 200 została potwierdzona profesjonalnym badaniem pod mikroskopem elektronowym. Tonik Argentum 200 jest odpowiedni do każdego rodzaju cery. Wykazuje doskonałe właściwości oczyszczająco – pielęgnacyjne. Srebro idealnie łagodzi różnego rodzaju podrażnienia i zaczerwienienia. Tonik również wykazuje bardzo dobre działanie antybakteryjnie.

Srebro koloidalne szczególnie polecane dla osób mających problemy z trądzikiem, skutecznie radzi sobie z jego zmianami. Tonik doskonale reguluje sebum ograniczając jego wydzielanie. Po zastosowaniu produktu skóra pozostaje sucha i zmatowiona na dłużej, należy aplikować go na oczyszczoną powierzchnię. Produkt dodatkowo posiada działanie mocno odświeżające. Tonik odznacza się wysoką zdolnością penetracji i niszczenia komórek drobnoustrojowych. Płyn Argentum 200 w pełni bezpieczny został przebadany dermatologicznie i mikroskopowo dlatego jest polecany w zastosowaniu nawet przez osoby, u których występują alergie. 

Jednak istnieją przeciwwskazania do zastosowania srebra dla osób uczulonych na srebro koloidalne i dla kobiet będących w ciąży. Srebro jest produktem odpornym na działanie promieni UV. Produkt w naszej ofercie zakupią Państwo w wygodnej plastikowej butelce o pojemności 500 ml. Toniki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu aby jego działanie wykazywało dużą skuteczność. Produkt w bardzo dobrej i konkurencyjnej ofercie na rynku. Zapraszamy również do zakupu innego asortymentu medycznego, który znajdą Państwo w naszym sklepie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- srebro koloidalne - Argentum 200 - tonik
- zawiera srebro koloidalne o wysokiej zawartości 25 cząsteczek srebra na 1.000.000 cząsteczek wody
- zawartość srebra została potwierdzona profesjonalnymi badaniami pod mikroskopem elektronowym
- odpowiedni do każdego rodzaju cery
- wykazuje doskonałe właściwości oczyszczające i pielęgnujące
- łagodzi podrażnienia oraz zaczerwienienia
- wykazuje działanie antybakteryjne
- polecany dla wszystkich osób mających problemu z trądzikiem
- pozostawia skórę idealnie zmatowioną i suchą
- odświeża na dłużej
- przebadany dermatologicznie
- odznacza się wysoką zdolnością penetracji i niszczenia komórek drobnoustrojowych
- bezpieczny nawet u osób, których występują alergie
- nie zaleca się w stosowaniu przez kobiety w ciąży
- odporny działanie promieni UV
- w plastikowej butelce o pojemności 500 ml
- należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu