Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wodoodporna mata z kamykami Qmed do masażu stóp. 

Mata Qmed wodoodporna z kamieniami przeznaczona jest do masażu na stóp. Masaż stóp to jeden z przyjemniejszych, który dodatkowo wpływa dobroczynnie na cały organizm człowieka. Na stopach znajduje się najwięcej receptorów, które odpowiadają za funkcjonowanie poszczególnych narządów w organizmie człowieka. Mata zapewnia doskonały masaż pobudzając punkty refleksyjne na stopach odpowiadające za działanie prawidłowej pracy poszczególnych narządów. A to wszystko, dzięki zastosowaniu wypukłych kamyczków o różnorodnej budowie. Wykorzystanie takiego masażu pozwala na poprawę metabolizmu i krążenia krwi.

Doskonale łagodzi bóle i redukuje zmęczenie mięśni. Wzmacnia ogólną odporność organizmu i poprawia jego funkcjonowanie. Pozwala również na regulację funkcji narządów wewnętrznych. Stosowanie maty wywołuje przypływ energii wydzielając tym samym endorfiny tak zwane hormony szczęścia. Wykonywanie masażu za pomocą maty pozwala na pozbycie się wielu toksyn z organizmu. Mata z kamyczkami Qmed nadaję się również do ćwiczeń korekcyjnych na stopy dla dzieci i dorosłych. Materiał, z którego wytworzono matę to wodoodporne tworzywo polipropylen trwałe zarówno w zastosowaniu na zewnarz jak i w środku.

Dodatkowo mata Qumed do masażu stóp jest bardzo łatwa w czyszczeniu i myciu. Lekka konstrukcja pozwala na zwijanie i przenoszenie maty w każde miejsce, wymiary 35 x 175 cm. Mata, którą prezentujemy to pełni bezpieczny produkt, który polecany jest dla każdego również jako element relaksacyjny. Mata do stóp doskonale może posłużyć dzieciom podczas zabawy. Mata marki Qumed została estetycznie wykonana w czarnym kolorze posiadająca wypukłe kolorowe kamymi. W naszej ofercie również inne maty oraz produkty medyczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- mata Qumed z kamyczkami do masażu stóp
- produkt wodoodporny idealna na zewnątrz i do środka
- masaż z zastosowaniem maty pozytywnie wpływa na cały organizm
- stosowanie maty pozwala na poprawę metabolizmu i krążenia krwi
- wywołuje przypływ energii wytwarzając hormony szczęścia tzw. endorfiny
- pozwala na pozbycie się toksyn z organizmu
- doskonała do ćwiczeń korekcyjnych na stopy
- lekka konstrukcja pozwala na zwijanie i zabieranie maty wszędzie
- produkt bezpieczny dla użytkownika
- wykorzystywana dla relaksu i odprężenia
- estetyczne wykonanie z kolorowymi kamykami
- z trwałego materiału polipropylen
- stymuluje receptory na stopach za pomocą kamyczków
- rozmiar: 35 x 175 cm
- mata w bardzo dobrej cenie