Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Masażer do stóp MS-01A

Masaż to czynność polegająca na masowaniu, uciskaniu pewnych miejsc w celu rozluźnienia, wzmocnienia lub też pobudzenia receptorów. Istnieją różne odmiany masażu, które wykonuje się przy użyciu dłoni lub też z przeznaczonymi do tego celu urządzeniami, przedmiotami jak np. prezentowany w tej ofercie masażer drewniany. Drewniane masażery to produkty, które wykonane są całościowo z drewna mogą mieć metalowe połączenia lub inne scalające elementy. Ten mode został wykonany w całości z drewna posiada na całej powierzchni drewnianą kolczatkę, która pozwala na dogłębny masaż ciała.

Jest to jednolity wałek masujący dedykowany dla masażu stóp. Masażer pozwala na pobudzenie receptorów znajdujących się na stopach odpowiadających za prawidłowe funkcjonowanie niektórych organów znajdujących się w organizmie. Drewniany masażer do stóp doskonale pobudza krążenie krwi w całym organizmie. Może być również stosowany na inne partie ciała jak nogi, ręce, plecy, jednak jego kształt najlepiej dopasowuje się do stóp, nóg i dłoni. Drewniany masażer bardzo dobrze sprawdzi się dla osób cierpiących na choroby reumatoidalne, zwyrodnieniowe stawów, odpowiedni także dla pacjentów z problemami układu obwodowego nerwowego. Polecany dla osób zestresowanych, pozwala na dogłębne odprężenie i relaks. 

Przyrząd masujący polecany w codziennym masaż jak i również w rehabilitacji, przy czym należy pamiętać aby w przypadku masaży rehabilitacyjnych skonsultować się ze specjalistą, aby masaż miał działanie zdrowotne i lecznicze. W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów przyrządów masujących o zróżnicowanej strukturze oraz bogatą gamę masażerów drewnianych. Masażery drewniane w całości zostały wykonane z drewna, posiadają różne kształty i przeznaczone są na całe ciało lub konkretne partie. Dodatkowo drewniane masażery spełnią oczekiwania osób ceniących naturalne produkty bezpieczne dla człowieka. Oferta dotyczy 1 sztuki masażera do stóp, można dokupić drugi taki sam i wykonywać jednocześnie masaż obydwu stóp. 

punktor  W KILKU SŁOWACH...

- 2 rolkowy masażer drewniany
- przeznaczony do wykonywania masażu w domu, salonach, gabinetach rehabilitacyjnych
- polecany dla osób z chorobami reumatoidalnymi, z zwyrodnieniami stawów
- bardzo dobry dla pacjentów z problemami układu obwodowego nerwowego a także krążenia
- bardzo dobry w masażu rąk, nóg, pleców, brzucha
- doskonały jako masażer całego ciała
- rozluźnia mięśnie całego ciała
- działa pobudzająco
- przyspiesza krążenie krwi
- wzmacnia odporność organizmu
- polecany na walkę z cellulitem
- prosty w użyciu
- ekologiczny wykonany z drewna
- mały rozmiar

Napisz opinię
2020-05-22 15:01:09 - 

DOSKONAŁY MASAZER NA STOPY