Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości masażer do stóp MS-02A - 4 rolkowy

Masażer do stóp to doskonała forma relaksu dla każdego z nas. Na stopach znajduje się bardzo duża ilość receptorów, które odpowiadają za funkcjonowanie niektórych organów w naszym ciele. Mówi się, że zdrowe stopy to zdrowe ciało, warto więc zadbać o ich stan i poddawać je specjalistycznym zabiegom zdrowotnym jak np. masaż. Masaż stóp ma na celu pobudzenie receptorów, które pozytywnie wpłyną na poprawę naszej odporności, przemiany materii, pozwalają wzmocnić krążenie krwi, usunąć toksyny z organizmu jaki i również poprawić naszą sprawność fizyczną. W tym celu polecamy bardzo dobre wałki masujące - masażery rolkowe. Przy pomocy tego przyrządu dokonamy masaż stóp w pozycji siedzącej. 

Jak wykonać masaż za pomocą 4 rolkowego masażera?

Wykonanie masażu przy pomocy masażerów jest bardzo łatwe, możemy zrobić go samodzielnie. Masaż wykonamy w pozycji siedzącej, możemy zacząć od jednej stopy przesuwając ją po rolce przez ok. 2-3 minut, po czym dołączyć drugą stopę, można także zacząć masaż od razu od 2 stóp. Należy masować stopy, aż do momentu uczucia rozgrzania. Masaż możemy wykonywać profilaktycznie kilka razy dziennie od 5 do 20 minut z czasem można zwiększyć jego intensywność, po pewnym czasie masaż można wykonywać na stojąco. Oprócz zastosowania na stopy masażer 4-rolkowy doskonale sprawdzi się na inne części ciała jak np. nogi, ręce, plecy, brzuch itp. Masaż rehabilitacyjny przy pomocy wałka należy skonsultować z lekarzem specjalistą dla własnego bezpieczeństwa. Masaż drewnianym wałkiem sprawdzi się dla osób zmagających się z zmianami reumatoidalnymi, z zwyrodnieniem stawów, dla pacjentów z problemami układu obwodowego, również układu krążenia. 

Oprócz wyżej wymienionych zastosowań wałki masujące można stosować w celu relaksacyjnym rozluźniając napięte i zmęczone mięśnie.To masaż polecany dla bardzo zestresowanych osób. Wałki masujące powstały z ekologicznego materiału jakim jest drewno, bezpieczne dla skóry, ponieważ wolne od toksycznych związków. W naszym medycznym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór asortymentu medycznego w postaci drewnianych wałków o zróżnicowanym kształcie. Ten model składa się z 4 wałków na podstawce idealny do masażu stóp na siedząco lub leżąco. Drewniane wałki masujące dedykowane dla użytkowników domowych, gabinetów fizjoterapii, masażu itp. 

punktor  W KILKU SŁOWACH...

- masażer drewniany 4-rolkowy
- pozwala na wykonanie masażu na siedząco
- przyrząd przeznaczony do masażu relaksacyjnego, leczniczego
- masażer polecany dla osób z chorobami reumatoidalnymi, z zwyrodnieniami stawów
- bardzo dobry dla pacjentów z problemami układu obwodowego a także krążenia
- dedykowany do masażu stóp
- może być również stosowany na inne części ciała jak np. nogi, ręce, plecy, brzuch
- pozwala przyspieszyć przemianę materii, wzmocnić krążenie krwi
- działa rozluźniająco na całe ciało
- pozwala pobudzić receptory na całym ciele
- może być pomocny w walce z cellulitem
- ekologiczny wykonany z drewna