Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Duży masażer do stóp - 8 rolkowy

Duży masażer do stóp to propozycja masażera dla każdego a zawłaszcza osób mających większy rozmiar stopy. Większość masażerów jest mniejszych rozmiarów i będzie odpowiednia dla mniejszych stóp. Duże wałki masujące są również wygodniejsze niż mniejsze, ponieważ zmieścimy na nich całą stopę. Większy masażer może być zalecany dla osób mających różnego rodzaju schorzenia stóp wymagające odpowiednich ćwiczeń. Atutem tego rodzaju masażerów jest możliwość korzystania z nich w wygodnej pozycji siedzącej, również stojącej. Co istotne to masaż możemy wykonywać pracując za biurkiem, siedząc na krześle, kanapie oglądając tv czy nawet stojąc. Masażer przystosowany jest głównie do wykonywania masażu stóp ale może posłużyć na inne części ciała. 

Jak zatem wykonać podstawowy masaż profilaktycznie? Masaż należy wykonywać najpierw jedną stopą po czym dołączyć do niej drugą, można również obiema stopami na raz w pozycji siedzącej. W początkowym etapie zaleca się stosowanie masażu od 5 do 20 minut, z czasem można go zintensyfikować. Samo wykonanie masażu jest bardzo proste należy przesuwać po rolkach stopami, aż do uczucia rozgrzewania. W przypadku wykonywania masażu rehabilitacyjnego należy zasięgnąć porady specjalisty aby masaż był w pełni bezpieczny. Dzięki masażowi stóp możemy osiągnąć szereg zdrowotnych korzyści. Uciskając receptory na stopach poprawimy ogólne funkcjonowanie organizmu, wzmocnimy krążenie krwi, przyspieszymy przemianę materii, pozbędziemy się toksyn z organizmu.

Masaż ma również działanie relaksujące pozwoli pozbyć się napięcia mięśniowego, polecany dla osób szczególnie zestresowanych. Masażery drewniane to bardzo dobrej jakości przyrządy masujące, które polecane są dla każdego w celu relaksacyjnym, zdrowotnym czy rehabilitacyjnym. Co istotne to masażer powstał z drewna, dzięki temu jest bezpieczny dla skóry człowieka. To doskonały wybór dla osób ceniących produkty powstałe z naturalnych materiałów. Konstrukcja masażera złożona została z 8 rolek obrotowych. Masażery tego typu dedykowane są dla osób chcących ćwiczyć czy relaksować się w domu, również dla gabinetów fizjoterapeutycznych, czy salonów masaży.

punktor  W KILKU SŁOWACH...

- duży masażer do stóp drewniany 8 rolkowy
- masażer do ćwiczeń i dla relaksu
- polecany w rehabilitacji dla osób z chorobami reumatoidalnymi, z zwyrodnieniami stawów, dla pacjentów z problemami układu obwodowego a także krążenia
- masażer pozwala pobudzić receptory na stopach przynosząc szereg zdrowotnych korzyści
- masaż pozwala na rozluźnienie całego ciała
- bardzo dobrze wpływa na wzmocnienie krwi
- wspomaga odporność organizmu
- duża powierzchnia wygodna dla obu stóp
- konstrukcja wykonana z 8 rolek
- roller z drewna bezpieczny materiał w zetknięciu ze skórą