Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości wkładki magnetyczne dla każdego MS-40

Wkładki magnetyczne MS-40 to bardzo dobre wkładki do butów dla osób, które w naturalny sposób chcą pozbyć się dolegliwości bólowych również zapewnić sobie efekt masujący stóp. Zastosowanie wkładek pomaga zmniejszyć bóle mięśni, stóp i kolan. Wyposażone zostały w specjalne magnesy na każdej wkładce znajduje się po 5 magnesów oraz niewielkie wypustki masujące. Wkładki działają na zasadzie stymulacji zakończeń nerwowych na stopie, - przez magnesy i wypustki, które poprawiają krążenie krwi, tym samym wpływają na zmniejszenie dolegliwości bólowych, pozwalają poprawić ogólny stan naszego zdrowia. 

Wkładki z magnesem zapewniają również delikatny masaż stóp w czasie chodzenia, dlatego polecane są osobom na co dzień pracującym w stresie. Noszenie wkładek może pozytywnie wpłynąć na proces przemiany materii znacznie ją poprawiając, dlatego powinny je wypróbować osoby chcące pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Dodatkowo perforowana powierzchnia ogranicza potliwość, zapewniając stopom lepszą wentylację, dzięki temu zapobiegają również przykremu zapachowi, będą odpowiednie dla osób z nadmierną potliwością stóp. Wkładki doskonale nadają się na zmęczone i obolałe stopy, mogą być stosowane na co dzień. 

Wkładki magnetyczne dostępne są w uniwersalnym rozmiarze, z przodu posiadają możliwość przycięcia ich od rozmiaru 35 po 46, dzięki temu można dopasować je do większości osób, o mniejszym lub większym rozmiarze stóp. Istnieje również kilka przeciwwskazań do noszenia tego rodzaju wkładek a mianowicie ciąża, również nie powinny ich stosować pacjenci posiadający rozrusznik serca oraz mające inne urządzenia, których magnesy mogłyby zakłócić prawidłowe funkcjonowanie, a także osoby noszące aparaty słuchowe. Przed zastosowaniem wkładek należy zapoznać się z zaleceniami jakie widnieją na opakowaniu lub ulotce. W opakowaniu znajduje się jedna para uniwersalnych wkładek z magnesami. Wkładki odpowiednie będą do obuwia zamkniętego. Wykonane zostały z bezpiecznych dla człowieka tworzyw sztucznych. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wkładki z magnesami do butów
- pozwalają na stymulowanie receptorów znajdujących się na stopach
- wpływają na polepszenie krążenia krwi, w efekcie zmniejszając dolegliwości mięśniowe, stóp, kolan
- poprawiają przemianę materii
- ograniczają potliwość stóp, zapobiegają nieprzyjemnemu zapachowi
- wyposażone zostały w magnesy i wypustki
- spełniają funkcję masującą podczas chodzenia
- wkładki uniwersalne z możliwością przycięcia do rozmiaru 35 do 46 
- nie mogą ich stosować kobiety w ciąży, osoby z rozrusznikiem serca oraz noszące aparat słuchowy
- oferta dotyczy 1 pary wkładek magnetycznych