Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Masażer do ciała sznurkowy MC-3

Masaż ciała to jedna z przyjemniejszych czynności, której chętnie poddaje się każdy z nas. Jednak nie zawsze mamy czas i środki aby wybrać się do profesjonalnych gabinetów masaży. Dlatego wiele osób korzysta z masażerów, które można stosować w domu. Za pomocą takich przyrządów masaż może wykonać nam ktoś bliski ale jest również dużo masażerów, które możemy stosować sami nawet na plecy jak np. masażer sznurkowy MC3. Jest to doskonała propozycja przyrządu masującego dla osób, które chcą samodzielnie zrobić sobie masaż np. pleców. Masażer posiada specjalistyczną sznurkową konstrukcję. Są to małe drewniane elementy z wypustkami połączone sznurkiem z dwoma rączkami, które ułatwiają nam czynność masującą.

Aby wykonać masaż samodzielnie należy chwycić za uchwyty jedną i drugą dłonią i w zależności od miejsca masować posuwisto zwrotnym ruchem dociskając poszczególne części ciała. Należy zacząć od delikatnych ruchów na początku po czym z czasem przejść do większego nacisku, jednak tak aby nie wywoływał on bólu. Masaż możemy stosować kilka razy dziennie profilaktycznie od 5 do 20 minut. Ten rodzaj masażera oprócz masażu relaksacyjnego stosowany jest także do celów rehabilitacyjnych przy różnych schorzeniach. Masażer z sznurkami bardzo dobrze sprawdza się dla osób, które zostały dotknięte chorobą reumatoidalną i zwyrodnieniową stawów kończyn dolnych. Sprawdzi się także dla osób z chorobami obwodowego układu nerwowego oraz układu krwionośnego.

W przypadku masażu rehabilitacyjnego ćwiczenia i ich częstotliwość musi być skonsultowana z lekarzem. Masażer tego typu idealnie nadaje się do stosowania dla osób prowadzących stresujący tryb życia. Jego działanie pozwoli obniżyć nam napięcie mięśniowe, uczucie zmęczenia. Masażer rehabilitacyjny sznurkowy można stosować na każdą część ciała. Doskonale sprawdza się także na stopy pobudzając ich zakończenia nerwowe. Niewielkie elementy z wypustkami pod wpływem nacisku pobudzają receptory, dzięki temu zwiększa się przepływ krwi w danym organie wewnętrznym co pozwala na lepsze jego funkcjonowanie. Dzięki systematycznemu masażowi, w którego następstwie rozszerzają się naczynia krwionośne zwiększa się przemiana materii, poprawia ogólna odporność organizmu, podnosi się nasza sprawność umysłowa i fizyczna.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- masażer sznurkowy do całego ciała
- złożony jest ze sznurków z dwoma uchwytami i elementami drewnianymi
- masażer przeznaczony do rehabilitacji, masażu relaksacyjnego, zdrowotnego
- bardzo dobrze sprawdza się dla osób z chorobami zwyrodnieniowymi, chorobami ośrodkowego układu nerwowego
- pomocny w celu odprężenie się po ciężkim dniu
- z drewnianymi żłobionymi elementami
- będzie odpowiedni dla osób prowadzących stresujący tryb życia
- łatwy do zastosowania nawet samodzielnie
- masaż za pomocą tego przyrządu pozwala pobudzić receptory na ciele i tym samym usprawnić ich funkcjonowanie
- jest to wyrób medyczny klasy I
- produkt polski
- po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca
- polecany dla każdego

Napisz opinię
2020-05-22 14:57:26 - 

super jest ten masażer można samemu się masować