Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Skuteczny sztyft na brodawki

Kurzajki to nieestetyczne zmiany skórne, które najczęściej pojawiają się na dłoniach i stopach. Jednak miejsce ich występowanie może być również inne niekiedy także występują na twarzy czy w okolicach intymnych. Zmiany zazwyczaj nie są bolesne ale wyglądają bardzo niestatycznie i mogą rozprzestrzeniać się na inne partie ciała lub też zarazić inne osoby. Powstawanie kurzajek - brodawek ma związek z wirusem brodawczaka HPV. Na rynku istnieje bardzo wiele różnego rodzaju leków, maści i innych metod przeznaczonych na walkę z brodawkami. Jednak nie zawsze są skuteczne dla każdego, niektóre  z nich są także bardzo drogie.

Dlatego mamy alternatywę dla osób chcących pozbyć się kurzajek nie wydając przy tym dużej kwoty. Jest to niedrogi sztyft na kurzajki - lapis do zastosowania punktowego. Jego skuteczność została sprawdzona przez lekarzy. Produkt pochodzi z polskiej dystrybucji i cieszy się na rynku bardzo dużą popularność ze względu na bardzo dobre efekty leczenia zmian skórnych związanych z wirusem brodawczaka między innymi brodawek zwykłych - verrucae vulgares oraz kłykcin kończystych - condylomata acuminata. Działanie produktu przyspiesza ziarninowanie oraz fazę epitelializacji co wzmacnia gojenie. W składzie zastosowano 97% azotanu srebra oraz 3% azotanu potasu, produkt ogranicza również uszkodzenia zdrowego naskórka.

Zastosowanie sztyftu jest bardzo proste wystarczy pocierać nim zmienione miejsce, czynność powtarzać przez określony w ulotce czas. Zabieg powtarzać, aż do całkowitego zniknięcia zmian skórnych. Diabelski kamyk został umieszczony w wygodnej formie sztyftu, który możemy mieć zawsze pod ręką, dzięki temu nie zapomnimy o jego aplikacji. Przed zastosowanie produktu należy zapoznać się z ulotką informacyjną i postępować według zaleceń producenta. Produkt stosować w bezpiecznych warunkach chroniąc oczy i błony śluzowe, dzieci powinny stosować pod kontrolą osób dorosłych.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- sztyft na kurzajki - lapis - diabelski kamyk
- przeznaczony do punktowego zastosowania na skórę
- skuteczność sprawdzona przez lekarzy
- ogranicza uszkodzenie skóry
- bardzo dobrze sprawdza się w przypadku leczenia brodawek zwykłych - verrucae vulgares oraz kłykcin kończystych condylomata acuminata
- w składzie azotan srebra, azotan potasu
- wygodna forma sztyftu
- pozwala na szybkie pozbycie się brodawek
- wydajny
- tani w stosunku do jakości
- polska dystrybucja