Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Skuteczna opaska na wymioty

Choroba lokomocyjna to niestety przykra przypadłość, która dotyczy dzieci i osób dorosłych. Niekiedy się z niej wyrasta ale czasami zostaje nawet do końca życia. Niestety choroba lokomocyjna może uprzykrzyć nam podróż różnymi środkami komunikacji najczęściej samochodami, autokarami. Ma to związek z podrażnieniem błędnika, który znajduje się w uchu i odpowiada za równowagę. Jednak istnieje szereg sposobów aby lepiej czuć się w podróży niektóre z nich działają mniej lub bardziej skutecznie. Dla osób, które mają nudności w podróży ale również związane z zażywaniem leków, kobiety w ciąży. Mamy doskonałą alternatywę jaką są opaski przeciw wymiotne. Opaski o nazwie Sea-Band to opaski nie stwarzające żadnego zagrożenia dla naszego zdrowia, nie zawiera żadnych chemicznych substancji. 

Ich działanie opiera się na zasadzie akupresury. I co ważne jest to opaska wielokrotnego użytku, więc nie musimy za każdym razem jej wymieniać. Dodatkowo ten rodzaj opaski można wymyć za pomocą mydła lub innego delikatnego detergentu. Działanie opaski opiera się na ucisku. Zakłada się ją w następujący sposób, należy umieścić 3 środkowe palce po zewnętrznej stronie nadgarstka w ten sposób żeby krawędź trzeciego palca znalazła się poniżej pierwszej linii nadgarstka. Opaska wymiotna powinna być założona tak aby guzik uciskający stymulował punkt Nei-Kuan – znajdujący się pod pierwszym palcem pomiędzy dwoma wyczuwalnymi ścięgnami nadgarstka.

Szczegółowy opis zakładania produktu znajdą Państwo w instrukcji zastosowania. W taki sam sposób powinniśmy założyć opaskę na drugą dłoń. Opaska na chorobę lokomocyjną została przeznaczona dla osób dorosłych mogą ją również stosować dzieci powyżej 3 roku życia. W tej ofercie rozmiar dla dorosłych posiadamy w sklepie również rozmiar dla dzieci. W opakowaniu znajdziemy 2 sztuki opasek Sea - Band. Do wyboru 2 kolory, w przypadku nie wybrania koloru może zostać wysłany losowo. Kolory nie mają wpływu na działanie opaski. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- opaski sea-band
- przeznaczone na objawy choroby lokomocyjnej 
- dedykowane również na pozbycie się mdłości i nudności o różnym pochodzeniu: polekowe i pooperacyjne
- opaski mogą być pomocne w czasie ciąży, na nudności związane z miesiączką
- sprawdzą się również na migrenę
- lekka wygodna nie powoduje obciążenia
- nie wykazują skutków ubocznych
- nie zawierają żadnych substancji chemicznych ich działanie opiera się na zasadzie akupresury 
- opaski do wielokrotnego zastosowania
- mały rozmiar
- można je myć w łatwy sposób mydłem lub innymi środkami czyszczącymi 
- opaski przeznaczone dla osób dorosłych oraz dzieci w tej ofercie rozmiar dla dorosłych
- w opakowaniu 2 sztuki

Napisz opinię
2020-11-02 12:08:19 - 

na nudności ciążowe nie ma nic lepszego i bezpieczniejszego, polecam