Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości opaska na wymioty dla dzieci

Chorobo lokomocyjna to przypadłość, która zazwyczaj spotyka nas w podróży. Szacuje się, że częściej cierpią na nią dzieci niż osoby dorosłe. Niekiedy choroba może przejść z wiekiem jednak czasami towarzyszy nam przez całe życie. Choroba lokomocyjna może uprzykrzyć nam każdą podróż, a zwłaszcza dzieciom. Bardzo często dziecko, które ma mdłości jest zniechęcone podróżą i często z niej rezygnuje. Jak zatem pomóc naszemu dziecku aby w spokoju przetrwało podróż i otworzyło się na zwiedzanie? Warto w tym celu zastosować specjalistyczne opaski przeciwwymiotne, które mają na celu hamowanie odruchów wymiotnych.

Opaski Sea - Band działają na zasadzie akupresury - ucisku, więc są bezpieczne, nie zawierają również żadnych substancji pochodzenia chemicznego. Opaska tego typu może być także pomocna dla na wymioty po lekach, po operacjach, również bóle głowy np. migrenowe czy też bóle menstruacyjne. Jest to opaska wielokrotnego zastosowania można ją wygodnie umyć z dodatkiem mydła czy innego delikatnego detergentu. Opaska działa tylko i wyłącznie na zasadzie ucisku stymuluje odpowiedni punkt na palcu hamując przy tym wymioty. W opakowaniu znajdziemy 2 sztuki opasek w plastikowym etui.

Zakładanie opaski jest bardzo proste dodatkowo producent umieścił instrukcję wraz z obrazkami aby jeszcze łatwiej było założyć ją dziecku. Opaskę należy dokładnie nałożyć na 2 dłonie tak aby guzik stymulował punkt Nei – Kuan, znajdujący się pod pierwszym palcem wskazującym między dwoma wyczuwalnymi ścięgnami nadgarstka. Opaska akupresurowa została przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat mogą z niej korzystać również osoby dorosłe. Prezentowany rozmiar jest odpowiedni dla dzieci posiadamy w ofercie także opaski przeznaczone dla osób dorosłych. Opaski do wyboru w 3 kolorach, w przypadku nie wybrania i podania koloru przy zamówieniu wysyłamy losowo.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- opaska na wymioty dla dziecka
- przeznaczona na objawy choroby lokomocyjnej
- pomaga pozbyć się mdłości i nudności również innego pochodzenia np. po lekach, po operacjach
- pomocna również na bóle migrenowe
- nie zawiera substancji chemicznych
- działanie opiera się na zasadzie ucisku
- wielokrotnego zastosowania mogą być myte
- dedykowane dla dzieci
- w 3 kolorach do wyboru
- łatwe w zakładaniu 
- w opakowaniu 2 sztuki