Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Poręczny masażer - szczotka myjąca do ciała

Masażer z funkcją szczotki do mycia to asortyment przydatny praktycznie dla każdego z nas. Kto z nas nie chciałby w czasie kąpieli oprócz wymytych pleców zapewnić sobie dogłębny masaż ciała. A jest to możliwe właśnie z zastosowaniem tego rodzaju masażera jaki prezentujemy w tej ofercie. Ten rodzaj masażera doskonale sprawdza się dla osób z różnymi ograniczeniami ruchowymi, które sprawiają, że wymycie pleców stanowi trudność. Oprócz zastosowania na plecy produkt może być pomocny do mycia stóp pod prysznicem oraz innych części ciała. Szczotko - masażer ułatwia codzienną kąpiel jak i również branie codziennego prysznica.

Zastosowanie szczotki jest bardzo łatwe w przypadku mycia pleców czy masażu, wystarczy chwycić za uchwyt przełożyć przez plecy i dowolnymi ruchami masować oraz myć ciało. Masażer do ciała wykonany został z tworzywa sztucznego wodoodpornego. Wyposażony w miękkie i delikatne włoski a zarazem dobrze czyszczące i masujące wypustki. Tak więc zakupujące ten rodzaj asortymentu uzyskujemy szczotkę myjącą ale również masażer do całego ciała. Szczotka może być także stosowana do masażu na sucho jeżeli nie mamy żadnych przeciwwskazań. 

Warto pamiętać, że masaż ciała poprawia samopoczucie, pozwala na rozluźnienie mięśni ale także wpływa na lepsze krążenie. Specjalistyczne tworzywo ułatwia również mycie szczotki, po każdorazowym użyciu należy ją również dokładnie osuszyć. Ten rodzaj szczotki do mycia polecany jest dla każdego a szczególnie dla osób starszych, którym umycie się sprawia znaczną trudność. Rozmiar masażera 85 cm x 12,5 cm. Kolor asortymentu odcień niebieskiego. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- masażer do ciała - szczotka
- polecany dla osób z ograniczeniami ruchowymi 
- przeznaczony do mycia w wannie pod prysznicem
- doskonale sprawdza się jako masażer
- przeznaczony do mycia pleców, stóp również innych części ciała
- wykonany z wodoodpornego tworzywa
- z wypustkami masującymi na powierzchni
- rozmiar 85 cm x 12,5 cm
- kolor niebieski