Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra sól jodowo-bromowa

Sól Zabłocka to wysokiej jakości sól kąpielowa wydobywana w niewielkiej miejscowości Dębowiec naturalną metodą. Dzięki temu ma tak wiele cennych i dobroczynnych składników, które bardzo dobrze oddziałują na cały organizm. Podczas seansu kąpielowego z roztworem soli intensyfikuje się proces wymiany jonowej między ciałem człowieka a solą. A co za tym idzie oczyszczenie organizmu z toksycznych substancji i zbędnych produktów przemiany materii jakimi są między innymi kwas moczowy, mocznik, kwas mlekowy, aceton oraz keratynina. Pozwala wchłonąć wiele cennych dla naszego zdrowia minerałów co przekłada się na lepsze funkcjonowanie całego organizmu. Dzięki temu w lepszy sposób zaczyna funkcjonować nasza wątroba jest bardziej odciążona podobnie jak nerki oraz inne organy wydalnicze.

Systematyczne kąpiele w wannie z solankowym roztworem zapewnią nam również wzmocnienie układu odpornościowego, immunologicznego jak i również hormonalnego. Warto zaznaczyć, że im nasze stężenie roztworu w wannie będzie większe tym nastąpi szybszy proces wchłaniania. Oprócz wyżej wymienionych właściwości zdrowotnych Zabłocka sól do kąpieli  pozwala na leczenie zmian dermatologicznych. Bardzo dobrze działa w przypadku osób borykających się z problemami reumatologicznymi oraz neurologicznymi a także ginekologicznymi. Polecana jest także dla wszystkich osób, które mają problemy oddechowe ze względu na obecność jodu w składzie. Także zalecana jest dla sportowców po ciężkich treningach bardzo dobrze regeneruje zmęczone mięśnie i ścięgna również po kontuzjach.

Warto stosować sól kiedy chcemy pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej gdyż przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. Także bardzo dobrze działa na układ nerwowy. Osoby zmagające się z nerwicami, stanami lękowymi powinny również korzystać z kąpieli solankowych gdyż doskonale koją nerwy. Sól bromowo jodowa polecana jest dla osób które zmagają się z bulimią i anoreksją bardzo często stosowana jest w leczeniu tych stanów chorobowych. Zastosowanie soli pozwala na doskonałe odprężenie całego ciała dodatkowo wpływając zdrowotnie na organizm. Przed zastosowaniem soli należy dokładnie zapoznać się z ulotką informacyjną i postępować według zaleceń producenta. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- sól Zabłocka jodowo bromowa
- polecana w celu odprężenia oraz regeneracji organizmu
- wydobywana w naturalny sposób w Dębowców
- doskonale oczyszcza i odtruwa organizm z toksyn 
- usuwa zbędne produkty przemiany materii
- polepsza funkcjonowanie całego organizmu
- odciąża wątrobę, nerki i inne organy wydalnicze
- pozwala leczyć zmiany dermatologiczne
- pomocna dla osób mających problemy reumatoidalne oraz neurologiczne
- dobrze działa na układ oddechowy, dzięki zawartości jodu w składzie
- pomocny dla osób borykających się z nerwicami
- wykorzystywana w terapii dla osób z bulimią i anoreksją
- waga 1,2 kg