Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry naturalny produkt na bezsenność

Dziś wiele osób cierpi na bezsenność, co powoduje problemy z koncentracją w ciągu dnia. A jak powszechnie wiadomo, zbyt krótki sen negatywnie wpływa na nasze zdrowie. Wiele osób próbuje radzić sobie z bezsennością lekami, suplementami. Jednak nie każdy chce zażywać leki, ponieważ nie są one obojętne dla naszego zdrowia a z czasem uzależniają. A prezentowany zaśnik to produkt, który jest naturalny zawiera w składzie mieszankę melatoniny, lawendy, rumianku.

Wystarczy jedynie wziąć kilka wdechów a mgiełka nas wyciszy i uspokoi, tym samym również pozwoli zasnąć w szybszy sposób. Warto skorzystać z takiej formy terapii, gdyż nie wykazuje ona działania uzależniającego jak większość leków i kropli nasennych. Szczególnie przydatna dla osób, które mają stałe problemy z zasypianiem. Ten dyfuzor na sen pozwala na około 500 wdechów czyli powinien wystarczyć na 2 miesiące.

W składzie znajdziemy lawendę i rumianek, które wykazują działanie uspokajające oraz odprężające, co pomaga w łatwiej zasypiać. Również znajdziemy tam melatoninę hormon regulujący sen. Dyfuzor jest bezpieczny do zastosowania dla większości osób zdrowych jednak zawsze przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją stosowania. Zaśnik to produkt na dobry sen bardzo lekki i poręczny dlatego możemy mieć go zawsze pod ręką również sprawdzi się w podróży. Produkt posiada międzynarodowe certyfikaty między innymi CE, TUV, MSDS. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- zaśnik na sen
- środek pozwalający na lepsze zasypanie
- w składzie zawiera naturalne składniki lawenda, rumianek i melatoninę
- bardzo łatwa obsługa wystarczy jedynie wdychać mgiełkę
- pomocny w do u jak i również podróży
- wystarcza na około 500 wdechów ok. 2 miesiące
- nie wykazuje działania uzależniającego
- dyfuzor bardzo poręczny można mieć go zawsze przy sobie
- certyfikowany produkt CE, TUV, MSDS