Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Jedwabna opaska na oczy

Sen jest bardzo istotną czynnością dla każdego z nas. W czasie snu regeneruje się cały organizm, co pozwala nam na lepsze funkcjonowanie. Jednak bardzo wiele osób cierpi na bezsenność. Związane jest to głównie z szybkim trybem życia, zbyt długą pracą niekiedy również rożnymi chorobami. Równie często zdarza się, że nie możemy zasnąć, ponieważ jest zbyt jasno w pomieszczeniu co nie sprzyja senności. Dlatego pomocne wtedy może być zakładanie opaski na oczy.

Szczególnie w dzień kiedy chcemy się przespać w domu, podróży, samochodzie czy samolocie. Opaska jaką prezentujemy to nie jest zwykła przepaska na oczy. To opaska wykonana z jedwabiu morowego, która pozwala na swobodne oddychanie skóry, dzięki temu nawet śpiąc przez kilka czy kilkanaście godzin nie pocimy się. Dodatkowo jedwabny materiał ogranicza powstawanie zmarszczek. Również redukuje stres dzięki zawartości obecności aminokwasów w jedwabiu, które również pozytywnie wpływają na system nerwowy.

Produkt jest polecany dla każdego a zwłaszcza osób mających codzienne trudności w zasypianiu, osób pracujących na różne zmiany, podróżujących. Bardzo dobrze sprawdza się dla osób mających wrażliwą skórę. Dodatkowo ten model zasłony na oczy posiada delikatny różowy kolor co czyni go wyjątkowym produktem nadającym się również na prezent. Zasłona na oczy idealnie dopasowuje się do twarzy, nie uwiera dzięki delikatnemu materiałowi. W naszej ofercie również posiadamy inne produkty pozwalające na szybsze zasypianie jak np. zaśnik. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- opaska na oczy
- wykonana z materiału satynowego
- pozwala na lepsze zasypianie w dzień
- minimalizuje powstawanie zmarszczek
- zapewnia wygodę 
- bardzo dobrze dopasowuje się do twarzy
- materiał bardzo delikatny przylega do skóry
- obecność aminokwasów w jedwabiu redukuje stres
- polecana dla osób mających problemy z zasypianiem i podróżujących 
- klasyczne i eleganckie wykonanie
- kolor pudrowy róż
- maseczka ze ściągaczem