Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry pikflometr Rossmax PF120C

Pikflometr przeznaczony jest do monitoringu chorób dróg oddechowych dla dzieci. Wyniki z urządzenia można zapisać w dzienniku. Zapis w dzienniczku pomoże analizować pomiary przez lekarza prowadzącego, który może dokonywać zmian sfer w urządzeniu. Urządzenie pozwala na pomiar szczytowy przepływu wydechowego PEF, który odpowiada za istotny wskaźnik czynności płuc. Wyniki wyświetlane są w 3 strefach: zielonej, żółtej i czerwonej. Prezentowane urządzenie należy do manualnych pikflometrów. Jest to urządzenie pomocnicze dla pacjentów chorych na astmę. 

Zielona strefa oznacza, że wszystko jest w porządku i można kontynuować leczenie i dotychczasową aktywność. Żółty kolor może informować o objawach zaostrzonej astmy, w takim przypadku należy postępować zgodnie z planem leczenia, aby powrócić do strefy zielonej. Z kolei kolor czerwony wymaga nagłej konsultacji z lekarzem. Jak powinno korzystać się z urządzenia? Najpierw wymaga ustawić się czerwony wskaźnik na początku skali. Po czy zająć pozycję najlepiej stojącą, wziąć urządzenie w usta i szczelnie objąć, trzymając pikflometr w pozycji poziomej. Następnie bardzo szybko wdmuchnąć powietrze. Po czym na wyświetlaczu pojawi się wartość PFE. Zaleca się powtórzyć tę samą czynność 3 krotnie.

Prezentowany przez nas pikflometr dla dzieci to sparwadzony i bezieczny produkt medyczny, który może być stosowany do pomiarów w jednostkach medycznych oraz w domowych warunkach. Szczegóły prawidłowego zastosowania znajdą Państwo w instrukcji obsługi.W tej ofercie otrzymują Państwo bardzo solidny sprzęt za niewielkie pieniądze. Urządzenie niewielkich rozmiarów bardzo wygodne w monitorowaniu codziennych wyników. W naszej ofercie znajdą Państwo również inny asortyment medyczny przeznaczony do wszechstronnego zastosowania. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczony jest do monitoringu chorób dróg oddechowych
- zapis można zapisać w dzienniku urządzenie
- pomaga uzyskać pomiar szczytowy przepływu wydechowego PEF
- wyniki wyświetlane w 3 sferach
- pomocny dla pacjentów chorych na astmę
- do zastosowania w pozycji stojącej
- pikflometr manualny
- urządzenie proste w obsłudze
- posiada czytelny wyświetlacz
- możliwośc mycia
- pozwala uzyskać miarodajne wyniki
- pikflometr obniża odczyty o ok. 5% na 1000 m wysokości 
- wygodny w codziennym stosowaniu 
- urządzenie niewielkich rozmiarów zmieści się wszędzie
- pikflometr w bardzo dobrej cenie
- jest to sprawdzony produkt medyczny

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- zakres pomiaru: 50-400 L/min BTPS
- dokładność: ± 10 L/min lub ± 10% odczytu
- większa z tych wartości powtarzalność: ± 5 L/min lub ± 5 % odczytu
- większa z tych wartości środowisko przechowywania:10-35 ºC, 30-75% RH
- maksymalny opór: 0.00384 kPa/L/min@ 720 L/min
- wysokość wyniku na pikflometrze i wydychanym powietrzu: urządzenie obniża odczyty o ok. 5% na 1000 m wysokości, zmniejszenie gęstości powietrza – PEF wzrasta o około 5% na 1000 m
- zakres częstotliwości różnica w profilach A/B to mniej niż 15 litrów/minutę lub 15% większa z tych wartości