Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

But odciążający polecany po operacjach stopy w urazach i po zabiegach na halluksy

Buty ortopedyczne to specjalistyczny rodzaj obuwia, który sprawdza się idealnie po zabiegach chirurgicznych, operacjach przodostopia czy po zabiegach na halluksy. Ten model buta ortopedycznego sprawdzi się również w przypadku występowania zastojów żylnych w urazach stóp oraz różnego rodzaju infekcjach. But ortopedyczny także pomocny może być dla osób, mających inne schorzenia wymagające noszenia tego typu obuwia. Buty odciążające przodostopie idealnie chronią stopę przed powstawaniem kolejnych urazów.

But pooperacyjny posiada specjalistycznie wyprofilowaną podeszwę, która jest ustawiona pod kontem 8 stopni, tym samym stanowi idealny element odciążający przodostopie. Dzięki zastosowaniu otwartej budowy w bucie można bardzo łatwo go zakładać i zdejmować, dodatkowo sztywny zapiętek pozwala na prawidłowe utrzymanie stopy w odpowiedniej pozycji. But  Post Operatice Schoe Qmed zapinany na 3 wygodne rzepy praz dolne paski z przedłużkami w dolnej części chwytnej, zapewnia jeszcze lepszą stabilizację podczas chodzenia.

But ortopedyczny pooperacyjny można dopasować indywidualnie, jest to uniwersalna wersja pasująca na prawą i lewą stopę. Do produkcji obuwia zastosowano przewiewny materiał, który umożliwia doskonałą wentylację stopy oraz zapobiega jej potliwości. Buty ortopedyczne dostępne w kilku rozmiarach do wyboru w tabeli pod spodem. But w kolorze czarnym. Rozmiary buta: S, M, L, XL, w celu dopasowania obuwia do indywidualnego rozmiaru należy zmierzyć długość wkładki i porównać ją do tej z tabeli. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- but ortopedyczny pooperacyjny
- należy do specjalistycznego obuwia polecanego po zabiegach chirurgicznych, operacjach przodostopia oraz w zabiegach na halluksy
- sprawdza się w przypadku występowania zastojów żylnych i przy róznych infekcjach
- idealnie zabezpiecza stopę przed powstawaniem dalszych urazów
- posiada specjalistycznie wyprofilowaną podeszwę, która została ustawiona pod kontem 8 stopni dla skuteczniejszego odciążenia stopy
- otwarta konstrukcja buta pozwala na jego łatwe zdejmowanie i zakładanie
- sztywny zapiętek powala na prawidłowe utrzymanie stopy w odpowiedniej pozycji
- mocowany za pomocą wygodnych rzepów i paska
- but ortopedyczny można dostosowywać do indywidualnych potrzeb
- uniwersalny na prawą i lewą nogę
- but dostepny w kilku rozmiarach
- w czarnym kolorze niewyróżniający się 

Rozmiar buta: Długość wkładki: Rozmiar obuwia:
S 23,5 cm 36-37
M 25,5 cm 38-39
L 27,5 cm 40-42
XL 30,0 cm 43-45
Napisz opinię
2022-01-10 14:42:11 - 

bardzo dobrze odciąża stopę