Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wkładki ortopedyczne supinujące piętę

Wkładki ortopedyczne I001 od marki Qmed to produkt bardzo dobrej jakości. Wkładki supinujące piętę zalecane są przy koślawości stóp. Szczególnie polecane dla pacjentów z koślawością kolan lub stępu, stopami płasko­koślawymi i płaskostopiem podłużnym. Supinacja pięty to tzw. ruch pięty do zewnątrz. W takim przypadku przy chodzeniu pięta "leci" do zewnątrz. Jest to schorzenie, które w początkowej fazie może nie dawać większych objawów po za nieprawidłowym ścieraniem się obuwia. Jednak z czasem wada pogłębia się i może powodować bolesność stóp i kolan. Dlatego po zdiagnozowaniu tego typu wady należy działać profilaktycznie nosząc wkładki ortopedyczne. 

Wkładki ortopedyczne Qmed zapewniają wysoki komfort podczas chodzenia. Prezentowane wkładki dostępne w cielistym kolorze stanowią dyskrecję. W wkładkach zastosowano specjalistyczne mikro – otwory, dzięki którym produkt posiada właściwości oddychające i zapobiega potliwości stóp. Wkładki do obuwia doskonale dopasowują się do buta, istnieje również możliwość przycięcia wkładki z przodu do pożądanego rozmiaru. Wkładki są odporne na odkształcanie się i zniszczenia. Ich systematyczne stosowanie pomaga w prawidłowej korekcji stóp.

Wkładki supinujące stęp marki Qmed zakupią Państwo w kilku rozmiarach, przy wyborze rozmiaru należy sugerować się długością wkładki noszonej na co dzień.  Poniżej znajdą Państwo dokładne wymiary wkądek i rozmiary obuwia, a na stronie głównej dokonają odpowiedniego wyboru. W naszej ofercie medycznego asortymentu znajdą Państwo również inne wkładki przeznaczone na różne schorzenia stóp. Posiadamy również wkładki korekcyjne dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- wkładki supinujące piętę
- wkładki bardzo dobrej jakości
- posiadają mikro otwory, które pozwalają oddychać skórze
- systematyczne stosowanie wkładek pozwala na prawidłową korekcję stopy
- wkładki zapewniają doskonałą wygodę podczas chodzenia
- polecane przy koślawości pięty
- wkładki są bardzo dyskretne wkładki z możliwością przycięcia do pożądanych rozmiarów z przodu
- 1 para wkładek - wkładki do wyboru w kilku rozmiarach

Dostępne rozmiary: +/- 3 mm

- rozmiar obuwia - 36 cm, długość wkładki - 24 cm
- rozmiar obuwia - 37 cm, długość wkładki - 24,5 cm
- rozmiar obuwia - 38 cm, długość wkładki - 25 cm
- rozmiar obuwia - 39 cm, długość wkładki - 26 cm
- rozmiar obuwia - 40 cm, długość wkładki - 26 cm
- rozmiar obuwia - 41 cm, długość wkładki - 27 cm
- rozmiar obuwia - 42 cm, długość wkładki - 28 cm

Napisz opinię
2020-04-20 13:49:25 - 

Mam problem z stopami wpadają mi do wewnątrz ortopeda zalecił wkładki tego typu więc kupiła, na razie chodzę dopiero 3 dni, więc za wiele nie mogę powiedzieć tyle, że są wygodne. Miał ktoś te wkładki pomagają?