Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Podkładka metatarsalna silikonowa (SP-I-909) do ochrony śródstopia

Silikonowa podkładka metatarsalna przeznaczona na śródstopie skutecznie chroni nasadę stopy, znacznie zmniejszając ból, ucisk i podrażnienia w obszarze stopy. Podkładka pozwala na prawidłowe ustawienie śródstopia oraz wytworzenie łuku poprzecznego. Również w dużym stopniu odciąża przednią część śródstopia, amortyzując wstrząsy. Bardzo wygodne i elastyczne, dopasowują się do każdej stopy.

Produkt również zapobiega powstawaniu zgrubieniom, i zrogowaceniom. Podkładka silikonowa metatarsalna zapewnia stabilność, dzięki zastosowaniu specjalistycznemu seperatorowi, zawsze pozostaje na odpowiednim miejscu. Produkt został wykonany z bezpiecznego 100 procentowego silikonu medycznego, który wykazuje obojętność dla skóry, również bezpieczna dla alergików. Podkładki bezzapachowe, przezroczyste, dyskretne.

Podkładki silikonowe nadają się do ręcznego mycia w niskiej temperaturze wody 40 stopni Celsjusza. Do mycia nie należy stosować środków chemicznych, chloru czy wybielaczy. Również nie można używać wkładek na rany otwarte i inne podrażnienia oraz liczne otarcia. Podkładki silikonowe dla lepszego komfortu, w korekcji zwyrodnień i eliminacji bólu są wysokiej jakości produktami medycznymi, które zakupią Państwo w naszym sklepie w konkurencyjnej cenie. Dostępne w kilku rozmiarach, poniżej w tabeli.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- silikonowe podkładki
- pozwalają na prawidłowe ustawienie śródstopia i wytworzenie się łuku poprzecznego
- podkładki  odciążają część śródstopia
- doskonale amortyzują wstrząsy
- wykonane z medycznego silikonu
- zapewniają stabilność i i nie zsuwają się, dzięki specjalistycznemu seperatorowi
- dyskretne, przezroczyste
- podkładki silikonowe elastyczne, z łatwością dopasowują się do każdej stopy
- eliminują zwyrodnienia, dyskomfort i ból
- w atrakcyjnej cenie
- w kilku rozmiarach

punktor  TABELA ROZMIARÓW

ROZMIAR ROZMIAR BUTA
S/M 33-38
L/XL 39-46
Napisz opinię
2017-07-03 12:22:39 - 

Bardzo dobrze się ją nosi, jest wygodna

2020-03-23 15:21:24 - 

Dobra amortyzacja