Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Podpiętki (SP-I-906) - silikonowe zapobiegające bólom w obrębie stopy

Podpiętki silikonowe to specjalistyczne wyroby medyczne, których głównym zadaniem jest zapobieganie bólowi stóp, stawów oraz kręgosłup, a także amortyzację stóp. Produkty bardzo dobrze absorbują mikrowstrząsy powstające na wskutek chodzenia po twardych powierzchniach, tym samym zapobiegają przenoszeniu mikrowstrząsów na pięty, kostki, kolana, biodra i kręgosłup. Podpiętki są produktami bardzo komfortowymi w zastosowaniu dla każdego użytkownika.

Podpiętki silikonowe zaleca się również dla osób mających problemy z występowaniem ostrogi i w bólach spowodowanych odbiciem pięty, (zapewniają łagodniejszy nacisk na bolesne strefy). Produkty wykonane zostały z materiału silikonowego, dwuwarstwowego w technologii Silicative, bezpiecznego dla skóry. Podpiętki doskonale eliminują uciski, zmniejszają ból i dyskomfort, przynosząc ulgę zmęczonym stopom.

Produktów nie zaleca się użytkować na rany otwarte, podrażnienia i otarcia naskórka. Podpiętki z silikonu to wygodne i elastyczne bardzo dobrze dostosowują się do każdego rodzaju stopy produkty medyczne. Materiał 100% silikonu, nie powoduje uczuleń, w pełni bezpieczny dla każdego. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne produkty, skutecznie korygujące i zapobiegające dyskomfortowi i bólowi w obrębie stóp. Podpiętki dostępne w kilku rozmiarach (S, M, L), rozmiary podane w tabeli poniżej. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- silikonowe podpiętki
- zapobiegają bólowi stóp, stawów oraz kręgosłupa
- bardzo dobrze amortyzują mikrowstrząsy
- polecane również dla osób z ostrogami
- podpiętki zapewniają łagodniejszy nacisk podczas chodzenia
- z silikonowego materiału dwuwarstwowego
- bezpieczny dla skóry, (100% silikon medyczny)
- zmniejszają ból i dyskomfort
- bardzo wygodne w zastosowaniu
- doskonale dopasowują się do każdej stopy
- w kilku rozmiarach

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR ROZMIAR BUTA
S 34
M 34-37
L 38-42
Napisz opinię
2017-07-01 11:17:27 - 

Wygodne, nie niszczą się, stopa fanie przylega