Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Aspirator do nosa Nosko to bardzo popularny produkt w swojej kategorii. Jest to solidnie wykonany reczny zasysacz do odkurzacza, który zapewnia bardzo dobre parametry ssące.

Głównym zadaniem tego wyrobu jest błyskawiczna i skuteczna walka z nierzytem nosa. Jednocześnie ogranicza to ryzyko wystąpienia groźnych powikłań, takich jak zapalenie zatok przynosowych oraz zapalenie ucha środkowego. Odsysacz do kataru może być podpinany do odkurzacza i jest całkowicie bezpieczny, ponieważ zapewnia stałe ciśnienie odsysania równe 0,2 bara.

ilustracje

Prezentowany odsysacz katarku dla niemowlaka, dziecka i osoby dorosłej został przebadany na grupie blisko 450 dzieci (pacjentów). Badania potwierdziły jednoznacznie, że u dzieci leczonych z wykorzystaniem aspiratora firmy Nosko uzyskano bardzo dobre rezultaty leczenia ostrego nieżytu nosa oraz ostrego zapalenia ucha środkowego.

Aspirator do nosa odsysa katar gęsty i wodnisty, w sposób zupełnie bezbolesny. Zasysacz jest niezwykle prosty w użyciu i nie doprowadza do uszkodzenia błony śluzowej. Dołączona do zestawu specjalna szczoteczka, umożliwia wygodne i szybkie czyszczenie urządzenia z odessanych treści. Odsyszacz Nosko jest wolny od BPA (Bisfenolu A).

nosko

 

punktor  INSTRUKCJA STOSOWANIA:

Ręczny odsysacz do noska firmy Nosko jest bardzo prosty w użyciu, główne czynności wykonywane podczas jego użycia można zawierają się w następujących punktach:

1. Delikatnie umieścić końcówkę aspiratora w dziurce nosa.

2. Włączyć odkurzacz.

3. Wysuń końcówkę aspiratora bezpośrednio po odessaniu zalegającej wydzieliny.

Czynność należy wykonać w obu dziurkach jamy nosowej. W przypadku dzieci starszych, można podczas odsysania jednego nozdrza, zatkać to, które nie jest w danym momencie odsysane - wzmocni to siłę odsysania.

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- znany i sprawdzony produkt do odsysania kataru u niemowląt, dzieci i dorosłych

- bezpieczny w stosowaniu nawet u najmłodszych pacjentów

- ręczny tani odsysacz podłączany do odkurzacza

- prosty w użyciu

- w zestawie ze szczoteczką do szybkiego czyszczenia

- umożliwia odsysanie kataru o różnej gęstości

- doskonały w leczeniu i zapobieganiu ostrego nierzytu nosa i ostrego zapalenia ucha środkowego

- solidnie wykonany

- odsysacz może być wyparzany, gotowany lub dezynfekowany w płynach dezynfekcyjnych

Napisz opinię
2017-11-27 15:09:29 - 

Działa. Zdecydowanie polecam, jako ręczny odsysacz do katarku, podłączany do odkurzacza. Cena dobra, produkt rewelacja. Jedna sprawa - warto taki aspirator przeczyścić po każdym użyciu, bo później może być problem ;)

2018-01-19 08:23:54 - 

Jak dla mnie bomba :) odciągacz zdecydowanie mocniejszy od aspiratorów na baterię. Dołączona szczoteczka do czyszczenia pomaga w utrzymaniu czystości. Wreszcie mój Krzyś nie chodzi cały czas zasmarkany :)

2020-03-18 15:10:36 - 

działa doskonale najlepszy jaki do tej pory stosowałam dla dziecka, czyścić trzeba regularnie według mnie a nie raz na czas

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: