Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej jakości aspirator do nosa dla dzieci i osób dorosłych BRAUN BNA 100

Aspiratory to urządzenia medyczne polecane dla dzieci i dorosłych przy przeziębieniach, katarze, zapaleniu zatok. Katar jest bardzo uciążliwy dla osoby dorosłej nie wspominając o dzieciach, które nie potrafią samodzielnie odsysać wydzielin z nosa. Zalegające wydzieliny uniemożliwiają swobodne oddychanie, złe samopoczucie u dzieci dodatkową wywołują strach, płacz, nie pozwalają spać w nocy. Warto w takim wypadku oczyszczać nos za pomocą aspiratora w tym celu warto zakupić aspirator dla malucha, z którego również mogą korzystać osoby dorosłe. Aspirator pozwala na skuteczne odsysanie nosa, pozwalając na swobodne oddychanie.

Aspirator elektryczny BRAUN BNA 100 to bardzo dobry przyrząd odsysający dedykowany dla dzieci i osób dorosłych. Aspirator został przeznaczony do odciągania wydzielin z nosa. Ten model pozwala na szybkie i delikatne oczyszczenie noska u dzieci i niemowląt. Nie powoduje podrażnień śluzówki nosa. Aspirator bardzo łatwy w zastosowaniu. Urządzenie wyposażone zostało w 2 poziomy ssania, które można indywidualnie dopasować do własnych potrzeb. Robocza maksymalna moc ssania wynosi 70kPa. Do zestawu zostały dołączone 2 końcówki wąska i szeroka. Wąska przeznaczona została dla małych dzieci lub odsysania rzadkiej wydzieliny, końcówka szersza polecana do odsysania gęstszej wydzieliny lub dla większych dzieci i osób dorosłych. Urządzenie bardzo ciche, dzięki temu komfortowe w zastosowaniu nawet dla najmniejszych dzieci. 

Aspirator dla dziecka BRAUN BNA 100  łatwy w czyszczeniu, poszczególne elementy można szybko zdemontować i umyć w zmywarce, co pozwala zachować odpowiednią higienę i ponowne jego użycie. Urządzenie o ergonomicznym kształcie bardzo poręczne i lekkie do trzymania w dłoni. Jego niewielka waga i rozmiary pozwalają zabrać aspirator wszędzie, niezastąpiony w każdej podróży. Aspirator Braun to jeden z lepszych aspiratorów dla dzieci dostępny na naszym rynku. Urządzenie wyróżnia się na tle innych elegancką obudową i estetyką wykonania. W zestawie znajdziemy aspirator, 2 końcówki silikonowe, 2 baterie oraz woreczek na urządzenie. Waga urządzenia: 230 g.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- mocny elektryczny aspirator do odsysania wydzielin z nosa 
- przeznaczony dla niemowląt, starszych dzieci i osób dorosłych
- pozwala na szybkie i delikatne czyszczenie nosa
- ergonomiczny kształt zapewnia stabilne trzymanie w ręce
- wyposażony w 2 miękkie końcówki silikonowe nie podrażniające nosa: szeroka na gęstszą wydzielinę i wąska na rzadszą
- możliwość swobodnego mycia i czyszczenia
- ciśnienie robocze maksymalna moc 70kPa
- aspirator z możliwością mycia w zmywarce
- łatwy montaż i demontaż końcówek

punktor DANE TECHNICZNE:

- rodzaj: elektryczny aspirator 
- max. moc ssania: 70kPa
- 2 tryby pracy do wyboru
- poziom natężenia hałasu: 75 db
- 2 miękkie końcówki - wąska i szeroka
- źródło zasilania baterie alkaliczne: 2x 1,5 V AA
- czas pracy na baterii ok. 1000 w zależności od rodzaju i marki
- rozmiar aspiratora: 150 mm x 55 mm x 40 mm
- masa produktu: 230 g
- warunki pracy w temp. : od 10 do 40 stopni C
- warunki temp. przechowywania: od -25 do 55 stopni C
- okres gwarancji: 2 lata

punktor W ZESTAWIE:

- aspirator 
- 2 końcówki 
- etui
- 2 baterie
- instrukcja obsługi, karta gwarancyjna