Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości niedrogi aspirator do nosa dla dzieci

Aspiratory do nosa to coraz bardziej popularne na rynku urządzenia, służące do odciągania wydzielin z nosa. Aspiratory można stosować zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Niekiedy z jednego urządzenia mogą korzystać osoby dorosłe i dzieci w takim przypadku wymienia się tylko końcówki. W tej ofercie chcielibyśmy zaprezentować Państwu bardzo dobry aspirator do nosa dla dzieci. Przeznaczony jest dla niemowląt i dzieci do lat 12. Jest to urządzenie przyjazne dla dziecka zarówno pod względem wyglądu jak i również funkcjonalności. Kolorowe wzornictwo kształt pingwina na pewno zwróci uwagę naszego dziecka, a dodatkowo urządzenie posiada 12 melodii do wyboru, dzięki temu wygląda jak dziecięca grająca zabawka.

W przypadku odsysania wydzielin z noska dziecka bardzo istotne jest zastosowanie urządzeń przypominających zabawki, które wzbudzają u dzieci zainteresowanie, pozwalają tym samym oswoić się ze sprzętem i łatwiej wykonać proces odsysania. Odsysacz do nosa dla dzieci nie wymaga kupowania dodatkowych końcówek, ponieważ takie mamy już w zestawie. Końcówki są miękkie i bezpieczne, powstały z silikonu medycznego, dzięki temu odsysanie jest bezbolesne i bezpieczne dla naszej pociechy. Dodatkowo końcówki, głowicę, oraz zbiorniczek na wydzielinę można wygodnie zdemontować i umyć, zaleca się również ich dezynfekcję poprzez gotowanie lub inną metodę zalecaną przez producenta. W zestawie znajdziemy 4 końcówki 2 wąskie przeznaczone na rzadszą wydzielinę i 2 szersze na gęstszą.

Dodatkowo aspirator posiada 3 letnią gwarancję w systemie door to door, która jest wygodna i pozwala oszczędzić czas w przypadku awarii urządzenia. Wystarczy zadzwonić pod wskazany numer telefonu w instrukcji po czym umówić się na bezpłatny odbiór uszkodzonego sprzętu pod wskazany adres. Kurier w wyznaczonym terminie przyjedzie odbierze sprzęt po czym go odwiezie z powrotem. Urządzenie odsysające zasilane ba baterie dołączone do zestawu. Aspirator dla dziecka Pingo Novama Kids jest bardzo lekki i poręczny waży około 146 g bez baterii, wymiary urządzenia 98,5 mm x 45,3 mm x 143 mm.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- aspirator dla dzieci
- przeznaczony do odsysania wydzielin z nosa rzadkich i gęstszych
- przeznaczony dla niemowląt i dzieci do lat 12
- posiada miękkie końcówki, bezpieczne dla dziecka
- komponenty łatwe w myciu i czyszczeniu
- 12 melodii do wyboru
- 4 końcówki w zestawie 2 wąskie i 2 szerokie
- łatwa i szybka obsługa
- przyjazny dla dzieci wygląd
- karta gwarancyjna w systemie door to door 5 lat
- urządzenie bardzo poręczne i lekkie 
- zasilany elektrycznie

punktor DANE TECHNICZNE:

- aspirator elektryczny do nosa 
- 2 tryby pracy do wyboru
- opcja dźwiękowa: 12 melodyjek 
- wiek: od 0 do 12 lat
- ciśnienie zasysania max.: ≥350 mmHg/46.66 kPa

- poziom ciśnienia akustycznego: ≥75 dB
- moc silnika: 3 V prąd stały 
- opcja zasilania baterie: 2 x 1,5 V AA
- masa produktu: 132 g bez baterii
- wielkość aspiratora: 93,5 mm x 39,9 mm x 148 mm
- użytkowanie w warunkach:
 temp.: 16 ~ 35 °C, wilgotność względna: do 85%
- temperatura przechowywania: - 25ºC ~ +55ºC, wilgotność względna do 85%

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- aspirator do nosa
- baterie 
- instrukcję obsługi
- kartę gwarancyjną

Napisz opinię
2020-04-16 12:32:27 - 

Idealny aspiratorek dla dziecka, radzi sobie świetnie z gęstą i rzadką wydzieliną, a dziecko może swobodnie oddychać, mój Adaś na początku bał się ale po chwili się oswoił i teraz jest już ok. Z czysty sumieniem mogę polecić wszystkim mamom a szczególnie tym co mają takie chorowitki jak ja.

2020-11-02 12:00:54 - 

Wcześniej miałam ręczny ale elektryczny to jednak jest najlepszy