Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry aspirator dla dzieci

W tej ofercie przedstawiamy Państwu niedrogi i skuteczny aspiratora do noska dla dzieci. Jest to produkt znanego na rynku producenta Vitammy. Przeznaczony został do odciągania katarku u niemowląt i dzieci do 12 roku życia. W zestawie do wyboru mamy 3 końcówki, 1 wąska i 2 szersze, wszystkie wykonane zostały z miękkiego tworzywa nie podrażniającego śluzówek nosa. Dzięki temu odsysanie wydzieliny jest znacznie bardziej komfortowe i bezpieczne. Wąska końcówka będzie odpowiednia dla mniejszych dzieci i mniejszych nosków oraz bardziej rozwodnionego kataru. Z kolei szersza końcówka odpowiednia będzie do zastosowania dla dzieci w starszym wieku oraz gęściejszej wydzieliny. 

Aspirator dziecięcy Vitammmy posiada elektryczne zasilanie dzięki temu jego praca jest wydajniejsza jak i również ogranicza ryzyko przenoszenia zakażeń, które mogą mieć miejsce przy ręcznych aspiratorkach. Co istotne to urządzenia pracuje bardzo cicho dzięki temu odsysanie katarku może być prowadzone nawet w czasie snu dziecka. Aspirator bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze, wygodnie umieszczony przycisk włączania i wyłączania łatwy do zlokalizowania. 

Wszystkie elementy zostały zaprojektowane tak aby można było je z łatwością zdemontować i wymyć oraz zdezynfekować np. poprzez gotowanie. Aspirator do nosa Colibri jest jednym z chętniej wybieranych aspiratorków do nosa dla dzieci w klasie ekonomicznej. Jego niewielkie gabaryty również są atutem, ponieważ zawsze można mieć go pod ręką. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją użycia sprzętu. Urządzenie do odciągania kataru objęte zostało gwarancją producenta 24 miesięcy. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- aspirator dla dzieci przeznaczony dla niemowląt i dzieci do 12 lat
- nie wymaga stosowania dodatkowych końcówek 3 otrzymujemy w zestawie
- końcówki wykonane z miękkiego delikatnego tworzywa nie wywołującego podrażnień
- odsysanie katarku jest bezbolesne dla maluszka i większych dzieci
- zasilany elektrycznie zapewnia wysoką wydajność
- bezpieczny ogranicza przenoszenie zakażeń
- łatwy w myciu i dezynfekcji
- działa bardzo cicho można odciągać nim katarek nawet podczas snu dziecka
- gwarancja 2 lata

punktor DANE TECHNICZNE:

- moc ssąca: 400 mmhg 53,3 kpa
- ciśnienie akustyczne: ok. 75 db
- końcówka aspiratora: silikon medyczny
- silniczek: 3v na prąd stały
- źródło zasilania: 2 x 1,5v AA
- baterie alkaliczne
- masa: 146g bez baterii
- rozmiar urządzenia: 50,6mm x 92,7mm x 170,8mm

punktor ZESTAW ZAWIERA:

aspirator
- 3 końcówki 1 wąska i 2 szerokie
- baterie
- instrukcja obsługi