Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Gruszka do odciągania pokarmu

Laktatory ręczne  nazywane gruszką, pompką  do ręcznego odsysania pokarmu to produkty medyczne, przebadane klinicznie. Laktatory to urządzenia z przeznaczeniem dla mam po porodzie. Skutecznie pomagają w pozbyciu się nadmiaru pokarmu z piersi lub też pobudzają wywoływanie laktacji w przypadku kiedy pokarmu jest zbyt mało, dając natychmiastową ulgę.

Laktatory ręczne do odciagania pokarmu są wygodnymi urządzeniami, które bywają pomocne w przypadka, kiedy istnieje potrzeba pozostawienia naturalnego pokarmu dla malucha podczas nieobecności mamy. Laktator ręczny widoczny na zdjęciu, to niewielka gruszka do odsysania pokarmu, którą można zabrać wszędzie doskonale sprawdzi się w podróży. Produkt bezpieczny zarówno dla mamy jak i dziecka. Laktator ręczny do pokarmu niewielkich rozmiarów.

Gruszka do odciągania pokarmu posiada wygodną pompkę,  która działa już przy niewielkim ucisku. Laktator ręczny z komfortową przyssawką, która nie podrażnia piersi. Urządzenie bardzo łatwe w zastosowaniu oraz utrzymaniu czystości, po aplikacji produkt należy oczyścić i wyparzyć. Niezbędne informacjie dotyczące prawidłowego zastosowania znajdą Państwo w instrukcji dołączonej do opakowania. W naszej ofercie posiadamy również inne laktatory, prosimy o zapoznanie się z ofertą sklepu.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- gruszka, pompka do odciągania pokarmu
- pomaga również w odsysaniu  nadmiaru pokarmu
- skutecznie pobudza laktację 
- pomocny gdy istnieje potrzeba pozostawienia naturalnego pokarmu dla dziecka podczas nieobecności mamy
- z bezpiecznego tworzywa dla mamy i dziecka
- z bardzo elastyczną gruszką 
- pompka z lekkim naciskiem
- laktator bardzo dobrze wykonany z wytrzymałych materiałów
- z komfortową, delikatną przyssawką, niepodrażniającą piersi
- prosty w użyciu i myciu
- laktator niewielkich rozmiarów, poręczny
- przydatny w podróży

Napisz opinię
2017-06-27 21:34:20 - 

Pompka jest wykonana z wytrzymałej gumy