Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Ręczny laktator do odciągania pokarmu

Laktatory są inaczej nazywane (pompkami, odciągaczami pokarmu), których zadaniem jest odciąganie pokarmu z piersi. Laktatory również pomagają w pobudzeniu laktacji oraz w jej nadmiarze, kiedy trzeba odciągnąć pokarm dla większej ulgi karmiącej mamy. Laktator ręczny będzie doskonałym urządzeniem do odsysania pokarmu w niewielkich ilościach np. podczas zbyt obfitej laktacji lub kiedy potrzebujemy zostawić niewielką ilość mleka dziecku podczas naszej krótkiej nieobecności.

Ręczne odciągacze pokarmu są urządzeniami prostymi w obsłudze, jednak na początku wymaga wypracowania odpowiedniej techniki. Laktatory ręczne zostały wykonane z specjalnego tworzywa, które może mieć kontakt z żywnością jest bezpieczny dla mamy i dziecka. Laktator ręczny prosty w codziennym zastosowaniu, bardzo łatwy w czyszczeniu, przed pierwszym zastosowaniem i po użyciu należy go dokładnie wypłukać i wyparzyć, szczegółowa instrukcja znajduje się w instrukcji od producenta.

Widoczny na zdjęciu laktator ręczny posiada wygodną pompkę, która jest bardzo elastyczna i nie wymaga dużego nacisku aby odsysać pokarm w dodatku została wytworzona z wytrzymałego materiału. Tuba z wygodną przyssawką doskonale dopasowuje się do kobiecej piersi. Laktator ręczny z przezroczystą tubą i elastyczną różową gruszką w naszej ofercie dostępne w atrakcyjnej cenie.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- ręczny laktator
- doskonale odsysa pokarm z piersi
- pomagają pobudzić laktację 
- niezwykle przydatny kiedy istnieje potrzeba zostawienia mleka dla dziecka pod nieobecność mamy
- urządzenie proste w obsłudze, przynosi natychmiastową ulgę
- z bezpiecznych materiałów
- łatwy w czyszczeniu
- z  elastyczną pompką z wytrzymałego tworzywa
- pompka działa bez dużego nacisku
- solidnie wykonany
- w bardzo korzystnej ofercie cenowej
- wygodna przyssawka

Napisz opinię
2017-06-27 21:34:38 - 

Pompka odporna na ściskanie i ugniatanie, długo mi posłuży