Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Siatkowe majtki po porodzie  Bella Mamma w rozmiarze XL

Bella Mamma są to majtki stworzone specjalnie dla kobie, które urodziły dziecko. Stanowią doskonałe zabezpieczenie przed przeciekaniem. Majtki Bella Mamma wytworzone zostały z cienkiej siateczki, która zapewnia doskonałą wentylację intymnych miejsc. Tym samym eliminuje ryzyko powstawania podrażnień. Majtki siatkowe przeznaczone są do zastosowania z podkładami chłonnymi, które również zakupią Państwo w naszym sklepie. Majtki siatkowe można również stosować z innymi podpaskami lub wkładkami urologicznymi.

Elastyczna formuła pozwala na dopasowanie się majtek do każdej kobiecej sylwetki, co bardzo istotne to fakt, iż majtki chłonne nie ześlizgują się również stanowią doskonałe podtrzymanie podkładów w jednym miejscu. Materiał jest bardzo delikatny i komfortowy w codziennym stosowaniu. Bella Mamma to majtki, które można użytkować wielorazowo, ponieważ przeznaczone są do prania. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które pozwoli na oszczędność. Zapewniają komfort i pełną dyskrecję. 

Bella Mamma majtki elastyczne to produkty sprawdzone i skuteczne bardzo chętnie stosowane i polecane  przez mamy na całym świecie. W ofercie naszego sklepu medycznego zakupią Państwo również inne produkty o podobnym przeznaczeniu np. wkłady chłonne czy wkładki urologiczne, podpaski dla mam. Prezentowane majtki siatkowe w dużym rozmiarze XL, również posiadamy majtki w rozmiarze M/L. Majtki chłonne w kolorze białym w opakowaniu 2 sztuki.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- super elastyczne  majtki siatkowe Bella Mamma
- produkty polecane dla mam po porodzie
- doskonale dopasowujące się do kobiecego ciała
- z cieniutkiej siateczki, zapewniającej cyrkulację powietrza
- bardzo dobre zabezpiecznie przed przeciekaniem
- majtki polecane do zastosowania z innymi produkatami typu: podkłady chłonne, podpaski, wkładki urologiczne
- są to bardzo wygodne produkty podczas noszenia
- zapobiegają powstawaniu podrażnień w okolicach intymnych
- do wielokrotnego użytku
- majtki można prać
- dyskretne w kolorze bieli
- duży rozmiar XL
- dostępne w innych rozmiarach
- opakowanie zawiera 2 sztuki majtek chłonnych
- w atrakcyjnej ofercie cenowej

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: