Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Super elastyczne majtki po porodzie - Bella Mamma M/L (2 szt.)

Majtki siatkowe Bella Mamma to produkty dedykowane dla kobiet po przebytym porodzie. Stanowią doskonałą barierę ochronną wraz z innymi produktami przystosowanymi do zastosowania z majtkami. Są to majtki posiadające elastyczną formułę. Majtki wykonane zostały z bardzo cienkiej siateczki, a ich użycie zaleca stosować się wraz z podkładami poporodowymi zwykłymi lub Bella Mamma, do zakupienia również w naszym sklepie. Majtki elastyczne stanowią doskonałe podtrzymanie podkładów, utrzymując je w odpowiednim miejscu zapobiegają także przesuwaniu się podkładów.

Majtki także mogą być stosowane do mocowania innych chłonnych podkładów jak i również wkładek urologicznych czy podpasek. Miękka siateczka zapewnia swobodną cyrkulację powietrza, dzięki temu eliminuje powstawanie podrażnień w miejscach intymnych. Co również istotne to delikatny materiał, który zapewnia komfort i dyskrecję podczas noszenia, niezwykle istotne szczególnie dla kobiet noszących lekkie i zwiewne ubrania. Majtki elastyczne Bella Mamma to wielorazowe produkty, które przystosowane są do prania i ponownego użytku, dzięki temu ekonomiczne i pozwalają zaoszczędzić pieniądze. 

Majtki Bella Mamma to niezastąpione produkty dla każdej kobiety po porodzie. W tej ofercie majtki siatkowe Bella Mamma dostępne są w rozmiarze M/ L, w opakowaniu 2 sztuki. Posiadamy majtki siatkowe Bella Mamma również w rozmiarze XL, w naszym sklepie znajdą Państwo również inny asortyment dla mam po porodzie w tym także podkłady, wkładki urologiczne i produkty o podobnym przeznaczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bogatego asortymentu medycznego. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- majtki siatkowe Bella Mamma
- przeznaczone dla kobiet po porodzie
- posiadają elastyczną formułę doskonale dopasowującą się do ciała
- z cienką siateczką, która jest bardzo dyskretna
- stanowią doskonały produkt ochronny
- zaleca się ich zastosowanie z podkładami chłonnymi, wkładkami i podpaskami
- siateczka zapewnia skuteczną wentylację
- majtki Bella Mamma to bardzo komfortowe produkty
- eliminują powstawanie podrażnień
- są to produkty do wielorazowego zastosowania, z możliwością prania
- w rozmiarze M/ L
- do wyboru również inny rozmiar
- stosunkowo niski koszt do jakości
- w opakowaniu 2 sztuki majtek

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: