Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wkładki laktacyjne Bella Mamma z plastrem 30 sztuk

Laktacyjne wkładki Bella Mamma to asortyment stworzony z myślą o kobietach karmiących, dla których nadmiar pokarmu stanowi problem. Wkładki laktacyjne stanowią zabezpieczenie bielizny przed wyciekaniem oraz powstawaniem otarć sutków. Wkładki laktacyjne to produkty o bardzo delikatnej strukturze, "piórka" nie podrażniają skóry, sprawdzą się idealnie dla mam o wrażliwej skórze.

Produkty są bardzo elastyczne, dzięki temu doskonale dopasowują się do kształtu piersi. Wkładki laktacyjne posiadają specjalistyczne przylepce pozwalające na stabilne umocowanie na skórze co sprawia, że nie przemieszczają się i nie zsuwają podczas chodzenia. Materiał, z którego zostały zrobione wkładki to 100 % delikatna bawełna, pokryta laminatem zapewniającym skuteczną wentylację, zwłaszcza podczas upałów. Wkładki Bella Mamma posiadają bardzo chłonny wkład, który doskonale pchłania nadmiar pokarmu, dająć uczucie pewności i suchości, nie brudząc bielizny.

Wkładki laktacyjne to prestiżowy produkt, który otrzymał tytył Super produktu w 2007 roku, przyznawany przez Magazyn dla rodziców "Mam dziecko" wydawnictwa Brauer. Wkładki laktacyjne to idealna propozycja dla wszystkich mam karmiących, szczególnie tych mających obfite pokarmy. W naszej ofercie wkładki Bella Mamma zakupią Państwo w dwóch wariantach, po 30 i 60 sztuk. Prezentowana oferta dotyczy 30 sztuk wkładek laktacyjnych w poręcznym opakowaniu, które zawsze można mieć pod ręką, przydatne również w podróży.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wkładki Bella Mamma z przeznaczeniem dla kobiet karmiących
- idealne dla delikatnej i wrażliwej skóry
- wkładki laktacyjne z  mocnym plastrem
- stanowią zabezpieczenie przed wyciekaniem, chroniąc bieliznę i ubranie
- elastyczne, dospasowujące się do kształtu piersi
- Bella Mamma zostały wykonane  ze 100 % bawełny
- pozwalają skórze oddychać, dzięki zastosowaniu specjalistycznego laminatu
- niewielkich rozmiarów idealne do torebki i w podróż
- posiadają chłonny wkład, absorbujący nadmiar pokarmu
- otrzymały prestiżowy tytuł  Super produktu  2007 roku
- w naszej ofercie dostępne w dwóch wariantach opakowaniowych
- niewielkie opakowanie 30 sztuk

Napisz opinię
2020-04-21 12:56:24 - 

wkładki to cudo niezastąpione dla mnie, w końcu nic mi nie wycieka nie przecieka, szkoda ze ich nie miała przy pierwszym dziecku