Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości laktator ręczny

Laktatory ręczne to urządzenia przeznaczone dla mam karmiących. Zazwyczaj stosowane są w celu odciągania nadmiaru pokarmu z piersi jak i również okazjonalnego odciągania pokarmu w przypadku nieobecności mamy, aby dziecko miało pokarm. Zastosowanie ręcznych laktatorów wymaga pomocy naszych dłoni, więc laktator ręczny nie jest w żaden sposób zasilany, dzięki temu może być wykorzystywany niemalże w każdych warunkach, bardzo przydatny w podróży i w miejscach, gdzie nie możemy korzystać z laktatora elektrycznego.

Ten model został wyposażony w nowoczesną technologię 2-Phase Expression, która opiera się na 2 fazowym rytmie odciągania, jedną z nich jest faza wywołania wpływu czyli ssanie szybkie i płytkie, dla kobiet preferujących ssanie wolniejsze i głębsze można zastosować fazę odciągania efektywnego. Urządzenie do odciągania pokarmu jest bardzo lekkie i wygodne w użytkowaniu może być stosowany zamiast laktatorów elektrycznych lub do odciągania pokarmu okazjonalnie. Zapewnia dyskrecję, więc można go używać wszędzie. Laktator jest bardzo łatwy w montażu, również nie sprawia problemów podczas czyszczenia, może być myty w zmywarce.

Laktator Medela Harmony współpracuje z laktatorami szpitalnymi Lactina, jednak wymaga przy tym dokupienia tłoka kompletnego i drenu, również z laktatorami Symphony po zastosowaniu membrany i drenu. Dodatkowo posiada dzielony lejek z standardową średnicą 24 mm,istnieje również możliwość wymiany końcówki. Jest to bardzo dobry laktator manualny dla kobiet karmiących wyróżniający się na tle innych laktatorów ręcznych wysoką wydajnością oraz wygodą w zastosowaniu. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją obsługi dołączoną do zestawu. Urządzenie objęte gwarancją 24 miesięcy. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- laktator ręczny do odciągania pokarmu dla mam karmiących piersią
- przeznaczony do ręcznego odciągania pokarmu
- niewielki rozmiar i waga pozwala na zabranie go wszędzie
- współpracuje z laktatorami szpitalnymi po zastosowaniu odpowiednich częściej
- wyposażony w dzielony lejek o średnicy 24 mm, możliwość wymiany końcówki na inną
- niezastąpiony w czasie podróży
- wyposażony w technologię 2-Phase Expression, 2-fazowy rytm odciągania pokarmu zapewniający większą efektywność 
- wygodny w użytkowaniu
- łatwy montaż i demontaż, może być myty w zmywarce
- idealny do okazjonalnego odciągania pokarmu
- nie wymaga zasilania bateryjnego gwarancja 24 miesiące

Napisz opinię
2020-04-17 13:02:38 - 

Bardzo dobra jakość wczesniej mialam taki zwykły, nie dało się nim odsysać taki ból, nie wiem czy ja tak mam czy to wina urzadzenia, z tym jest o niebo lepiej. Czy jakaś mama mogłaby się podzielić opinią?