Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Solidna i precyzyjna, elektroniczna niania KT- BABY MONITOR

Elektroniczne nianie to urządzenia, które na polskim rynku działają od kilkunastu lat i zyskują coraz większą popularność. Dzięki tym niewielkim wynalazkom rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swojego dziecka, znajdując się w innym pomieszczeniu niż maluch. Elektroniczna niania pozwala na monitorowanie dziecka poprzez odbiór odgłosu dlatego rodzice mogą być w stałym kontakcie z dzieckiem. Urządzenie zostało wyposażone w inteligentną aktywację poprzez hałas, dzięki temu niania uruchamia się tylko wtedy, gdy dziecko rzeczywiście wydaje odgłosy. Kiedy dźwięki z otoczenia nie są odbierane, urządzenie pozostaje w stanie spoczynku. Takie rozwiązanie pozwala na oszczędność zużycia energii, zmniejszając również promieniowanie niani do 0 %. Elektroniczna niania działa w promieniu 200 m, co pozwala na ustawienie jej w wygodnym dla rodziców miejscu np. salon, kuchnia a nawet ogród.

Niania elektroniczna  o niewielkich wymiarach, jest bardzo wygodnym urządzeniem, które można zamontować w dowolnym miejscu np. ściana (mocowanie za pomocą klipsa do paska), lub na własnym ubraniu, nie ogranicza poruszania się. Urządzenie poprzez wbudowanie, bardzo czułego mikrofonu odbiera czysto i wyraźnie, każdy nawet cichy szmer, dzięki temu rodzice są informowani nawet o najmniejszej aktywności dziecka. Elektroniczna niania wyposażona została w dwa kanały częstotliwości, pozwala to na zmianę kanału ręcznie, kiedy inny sygnał zakłóca pracę urządzenia. Urządzenie dodatkowo posiada  lampkę kontrolną informującą o zakłóceniach i niskim poziomie baterii. Pomarańczowy sygnał migania informuje o głośnym hałasie z zewnątrz, kiedy dziecko robi się niespokojne. Z kolei kiedy bateria się wyczerpuje zapala się lampka czerwona, sygnalizując to poprzez długie miganie lampki LED.

Lampka zielona oznacza prawidłowe, optymalne działanie sprzętu. Elektroniczna niania może być zasilana na dwa sposoby, to bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawia, że sprzęt jest zawsze gotowy do użytku. Pierwszą możliwością są baterie, które pozwalają na niezależne zastosowanie niani i umieszczenie jej w każdym dowolnym miejscu, gdzie nie posiadamy źródła prądu. Baterie są ładowane przez zasilacz podłączony do prądu. Drugą opcją jest możliwość zasilania niani przez ładowanie sieciowe, kiedy zapomnimy naładować baterii, zapewnia to ciągłą pracę urządzenia. Niania elektroniczna to idealny sprzęt dla bezpieczeństwa dzieci i komfortu wszystkich rodziców. Urządzenie bardzo solidne, nie zacina się, zawsze w pełnej gotowości, które otrzymało wiele pozytywnych rekomendacji od samych rodziców.

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dla bezpieczeństwa dzieci i komfortu rodziców
- niania elektroniczna zasilana bateriami i sieciowo
- tryb ECO, bardzo oszczędna o niskim promieniowaniu 0%
- posiada wbudowany bardzo czuły mikrofon
- 2 kanały działania
- bardzo poręczna, niewielkich rozmiarów
- bezstopniowa regulacja głośności
- może być przenoszona w dowolne miejsce 
- działa w odległości 200 m, precyzyjnie odbierając dźwięk
- posiada sygnalizację świetlną LED, informującą o hałasie i rozładowaniu baterii
- mocowana na wygodny klips na pasku
- urządzenie w konkurencyjnej cenie rynkowej 
- pozytywne rekomendacje od rodziców
- solidnie wykonana, nie zacina się

punktor  INFORMACJE DODATKOWE:

- rodzaj urządzenia: elektroniczna niania Oro Baby Monitor
- typ zasilania: baterie: 3 sztuki AAA, zasilacz sieciowy
- instrukcja obsługi
- karta gwarancyjna od producenta
- ciężar z opakowaniem: 2,14 kg
- rozmiar urządzenia w opakowaniu: 23 x 6, 50 x 17,80
- zasięg działania: 200 m
- ilość kanałów transmisyjnych: 2
- częstotliwość: 40 MHz
- sygnalizacja świetlna: LED
- okres serwisowy: 2 lata

Napisz opinię
2017-06-27 21:39:29 - 

Ważne jest, że się nie psuje i nie zacina. Zawsze sprawnie działa

2020-05-26 15:23:12 - 

niania u nie tez działa dobrze póki co wszesniej miałam inna popsuła się szybko na gwarancji nie naprawili powiedzieli, że to moja wina ze mi spadła.