Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Gruszka do nosa z miękką końcówką dla niemowląt

Gruszki gumowe to wyroby medyczny przeznaczone do codziennej pielęgnacji w udrażnianiu dróg oddechowych u dzieci i niemowląt, również dorosłych. Stosowanie gruszki skutecznie pozwala oczyścić wydzieliny z nosa np. katar, a także oczyścić uszy z woskowiny lub wody, szczególnie małym dzieciom i niemowlakom, które nie potrafią zrobić tego same. Pomagając tym samym  w zasypianiu i dając ulgę w oddychaniu.

Zastosowanie gruszki pozwala zapobiegać różnego rodzaju infekcjom w uchu np. zapalenie ucha środkowego oraz zapaleniu zatok. Gruszka medyczna jest produktem komfortowym w zastosowaniu, lekka poręczna o niewielkim rozmiarze. Materiał bardzo elstyczny pozwalający na niewielki nacisk w celu zassania wydzieliny do środka, po zastosowaniu gruszkę należy dokładnie wypłukać pod bieżącą wodą.

Produkt w postaci gruszki medycznej posiada delikatną specjalnie wyprofilowaną koncówkę, zapewniającą lepszą penterację czyszczonych miejsc. Końcówka  z bardzo miękkiej gumy, nie powodująca podrażnień. Gruszki w naszej ofercie występują w kilku rozmiarach, niniejsza ofera dotyczny gruszki dla niemowląt w rozmarze nr 7, w naszym sklepie posiadamy także gruszki medyczne w kilku innych rozmiarach, w tym celu zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą i zakupu.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- gruszka medyczna dla niemowląt
- produkt do penetracji uszu i nosa
- skutecznie usuwa wydzieliny
- szybka w zastosowaniu
- w rozmiarze nr 7
- gruszka bardzo lekka i poręczna
- skuteczne opróżnienie ułatwia oddychanie i zasypianie dzieciom
- przynosi widoczną ulgę w różnego rodzaju infekcjach
- mogą zmniejszyć infekcję ucha środkowego i zatok
- z specjalistycznie zaprojektowaną końcówką ułatwiajacą pentrację
- bezpieczna w zastosowaniu
- gruszka bardzo elastyczna

Napisz opinię
2017-06-27 21:36:15 - 

Guma jest bardzo wytrzymała, ale nie ma żadnych ostrych końców które by mogły podrażnić ciało