Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Gruszka do uszu i nosa dla dzieci i dorosłych

Gruszka gumowa do nosa i uszu dla dzieci i dorosłych, rozmiar nr 9, to bezpieczny wyrób medyczny, stosowany od wielu lat. Gruszka to sprawdzony tani i skuteczny sposób na pozbycie się wydzielin z ucha i nosa np. kataru w czasie przeziębienia. Stosowanie systematycznie gruszki do oczyszczania może zapobiegać wielu infekcjom górnych dróg oddechowych oraz stanom zapalnym uszu.

Produkt może również posłużyć w irygacji narządów intymnych u kobiet. Gruszka posiada miękką wygodną końcówkę, która nie powoduje podrażnień. Jest bardzo elastyczna i nie wymaga dużego nacisku w pompowaniu, doskonale zasysa wydzieliny, po zastosowaniu przedmiot należy dokładnie wypłukać ciepłą wodą. Gruszka doskonale usuwa woskowinę oraz wodę z uszu, która zalega np. po myciu czy pływaniu na basenie.

Gruszka gumowa  do indywidualnego zastosowania, w tym rozmiarze mogą ją użytkować  zarówno dzieci jak i dorośli. W naszej ofercie mogą Państwo zakupić gruszki w kilku rozmiarach, dla niemowląt, dzieci i dorosłych, serdecznie zapraszamy do skorzystania z zakupów. Gruszka w kolorze różowym, w bardzo atrakcyjnej cenie o pojemności 150 ml. Gruszka jest wyrobem medycznym bezpiecznym posiada znak CE, (spełnia dyrektywy Unijne w zakresie medycznym).

Gruszka gumowa 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- gruszka gumowa dla dzieci i dorosłych
- gruszka przeznaczona dla oczyszczania wydzielin
- zapobiega infekcjom górnych dróg oddechowych
- komfortowa w zastosowaniu
- skutecznie usuwa woskowinę i wodę z uszu
- pojemność 150 ml
- doskonale udrożnia nawet trudno dostępne przestrzenie
- elastyczna nie wymaga dużego nacisku
- miękka końcówka
- dla indywidualnego zastosowania
- w kilku rozmiarach

Napisz opinię
2017-06-27 21:36:53 - 

Używam często u syna, więc mogę potwierdzić, że spełnia swoją rolę i jest bezpieczna