Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Kompres żelowy - okład sowa chłodzący w kolorze żółtym, Depan

Kompres – okład sowa do wszechstronnego zastosowania dla dzieci. Jest to doskonały opatrunek żelowy dla dziecka, który przynosi natychmiastową ulgę w przypadku urazów i skaleczeń. Okład sowa polecany również jest na: ukąszenia, w stłuczeniach, przy opuchliźnie i skręceniach. W licznych podrażnieniach, idealny na bóle głowy i przy gorączce. Kompres należy przechowywać w lodówce lub zamrażalniku. Więcej informacji odnośnie wymaganego czasu znajdą Państwo w instrukcji zastosowania.

Dodatkową zaletą okładu Depan jest długotrwałe zakumulowanie zimna w obszarze działania kompresu, zapewnia to lepszy efekt leczniczy. Materiał zastosowany w produkcji to w pełni bezpieczny dla dzieci. Ponieważ wytworzony został z satynowego termoplastycznego elastomeru poliuretanowego, który jest bardzo przyjemny w dotyku. Żel zastosowany do wypełnienia to substancja nietoksyczna – żel medyczny. Produkty dla dzieci zazwyczaj odznaczają się niecodziennym wyglądem o różnej kolorystyce. Podobnie jest w przypadku kompresu żelowego dla dzieci typu sowa.

Nasz okład żelowy w kształcie sowy w żółtym kolorze to idealny kompres dla dzieci, przynoszący natychmiastowa ulgę. Dla dziecka posłużyć również może jako zabawka podczas procesu leczniczego, ten sam okład dostępny w kształcie żółwia w kolorze zielonym. W naszej ofercie posiadamy bogaty asortyment kompresów żelowych na różne schorzenia i dolegliwości wykorzystywane w terapii zimnem i ciepłem. Polecamy kompresy dla dorosłych na kolano, głowę, również wszechstronne okłady w różnych rozmiarach. Zapraszamy!

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- okład żelowy Depan dla dzieci w kształcie sowy
- do wszechstronnego zastosowania na zimno
- okład w żółtym kolorze 
- kompres przynosi natychmiastową ulgę 
- opatrunek polecany na liczne urazy i skaleczenia, stłuczenia
- przydatny w przypadku ukąszeń
- sprawdzi się również wprzypadku opuchlizny i skręceń
- kompres do przechowywania w lodówce lub zamrażalniku
- idealny na bóle głowy
- długotrwale utrzymuje zakumulowane zimno w obrębie działania
- z materiału satynowego termoplastycznego elastomeru poliuretanowego, bezpiecznego dla dzieci
- posiada nietoksyczny żel medyczny
- niedrogi kompres żelowy o doskonałych właściwościach leczniczych